Zamknij

Magda Gessler schudła podczas kwarantanny. Przez samotność straciła apetyt

Judyta Wanicka
22.04.2020 17:10

Magda Gessler chudnie podczas epidemii koronawirusa. Nie jest to jednak efekt diety, lecz zniechęcenia i braku apetytu. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" ma dość siedzenia w samotności. 

Magda Gessler
fot. Instagram:@magdagessler_official

Magda Gessler niedawno chwaliła się efektami odchudzania, gdy udało jej się zrzucić 15 kg. Spadek wagi nie ustaje, ale nie jest to już rezultat specjalnej diety. Szefowa "Kuchennych rewolucji" wyznała smutno, że w czasie domowej kwarantanny przestała mieć ochotę na jedzenie. 

Magda Gessler schudła w czasie epidemii 

Restauratorka spędza domową kwarantannę samotnie. Do tej pory zawsze ktoś u niej się krzątał - Lara, Tadeusz, ukochany Waldemar lub przyjaciele. Uwielbiała przygotowywać dla nich posiłki i wspólnie cieszyć się jedzeniem przy stole. Odkąd skończyło się biesiadowanie, Gessler straciła chęć do pałaszowania. 

Schudłam. Nie mam motywacji do jedzenia. Ja lubię jeść stadnie. Lubię jeść z kimś, sama nie lubię. To dla mnie rytuał. Jedzenie tak, żeby się najeść, nie jest dla mnie ciekawe - wyznała w rozmowie z Agatą Młynarską. 

Magda Gessler boi się szczepionki na koronawirusa. "Zawsze miałam ogromny dystans do szczepień"

Restauratorka zrezygnowała z kreatywnych potraw na rzecz zwykłej sałatki jarzynowej. Zażartowała nawet, że to danie dla starszych ludzi. Seniorom poleciła zadbać w miarę możliwości o urozmaiconą kuchnię. 

Sałatki, surówki, nawet ryby mrożone są fantastyczne, dobra cielęcina. Wywary z warzyw, na których możemy robić różne rzeczy. Mrożone maliny, musy z jogurtem. Można te rzeczy mieć, zrobić prawdziwe cuda i delektować się nimi – zachęca kreatorka smaku. 

 

RadioZET.pl/jw