Obserwuj w Google News

Magda Gessler reklamuje kryptowaluty? Gwiazda "Kuchennych rewolucji" skomentowała

2 min. czytania
06.10.2021 21:30

Magda Gessler postanowiła ostro skomentować doniesienia, jakoby namawiała swoich fanów do inwestowania na rynku kryptowalut. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" nie przebierała w słowach i wystosowała apel do swoich fanów.

Magda Gessler
fot. TRICOLORS/East News

Magda Gessler to od wielu lat jedna z największych osobowości telewizyjnych w krajowym show-biznesie. Prawdopodobnie najbardziej znana w Polsce restauratorka pierwszy lokal otworzyła w roku 1989 i od tamtej pory jej kariera to pasmo sukcesów. Swoją wiedzą postanowiła podzielić się z innymi, wydając książki kucharskie, jednak największą rozpoznawalność bez wątpienia przyniosła jej współpraca z TVN. To właśnie na antenie stacji w marcu 2010 roku pojawiły się " Kuchenne rewolucje", które stały się prawdziwym hitem. Program, w którym Gessler stara się pomóc podupadającym restauracjom, co często rzeczywiście wymaga rewolucji w działaniu i myśleniu właścicieli i załogi, zyskał ogromną sympatię widzów. Ogromna w tym zasługa charyzmatycznej restauratorki, która nie boi się kontrowersji i wulgarnego języka, a często uzmysławia uczestnikom ich błędy krzykiem, a nawet miotaniem talerzami. Jest także jedną z największych gwiazd " MasterChefa".

Magda Gessler przełożyła popularność w tradycyjnych mediach na ogromną ilość fanów w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już pomad milion użytkowników. Nic w tym dziwnego, gwiazda stara się być w stałym kontakcie z fanami, relacjonując zarówno życie prywatne, jak i zawodowe i często podbijając serca fanów poczuciem humoru. Niestety, tym razem restauratorce nie było do śmiechu. Wszystko za sprawą doniesień, jakoby namawiała swoich wielbicieli do inwestowania w kryptowaluty.

Redakcja poleca

Magda Gessler namawiała do inwestowania w kryptowaluty? Gwiazda "Kuchennych rewolucji" ostro skomentowała

Magda Gessler postanowiła w stanowczy sposób odnieść się do informacji, jakoby miała namawiać fanów do inwestowania w kryptowaluty. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała oświadczenie, w którym nie kryła złości. Poinformowała, że informacje nie mają nic wspólnego z prawdą i poinformowała, że zajęła się sprawą.

- Krąży w internecie kłamstwo na mój temat: że jestem zaangażowana w kryptowaluty i nakłaniam ludzi, aby w ten sposób zarabiali! To kłamstwo. Ktoś bezpodstawnie wykorzystał mój wizerunek do tego, aby ludzi zdezorientować. Sprawa jest już skierowana na właściwe tory! Nie pozwolę by bezprawnie żerować na moim wizerunku i oszukiwać, manipulować!- poinformowała.

Jednocześnie gwiazda TVN postanowiła zaapelować do fanów o rozwagę i przestrzec przed oszustami.

- Zawsze jestem z Wami szczera. Czasem za te szczerość wylewa się ma mnie hejt, co boli. Jednak nadal, niestrudzenie i do końca będę wobec was szczera. Ostrzegam przed fałszerstwem i zawierzaniem takim artykułom. Nie mam z tym nic wspólnego. Bądźcie czujni Kochani. Uważni. Ostrożni. Wy jesteście tu najważniejsi! Bo takie manipulacje ktoś z różnych przyczyn kieruje do was (...) Życie może być kolorowe jeśli tego chcemy, lub ciemne i bez słońca, to nasze wybory (...) Jestem tu dla Was. Tajfuny i huragany niosące zło i krzywdę odlećcie! Kolorowe całusy - podsumowała.

Prawdziwym fanom Magdy z pewnością nawet nie przeszło przez myśl, że mogłaby zaangażować się w tak kontrowersyjną działalność.