Obserwuj w Google News

Magda Gessler pokazała zdjęcie z przeszłości. Ma na nim 27 lat [FOTO]

1 min. czytania
16.04.2021 13:27

Magda Gessler lubi wracać do starych fotografii na swoim Instagramie. Tym razem restauratorka pokazała fotografię, na której miała zaledwie 27 lat. Jak wtedy wyglądała?

Magda Gessle
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych gwiazd TVN, która wzbudza wielkie emocje. Jedni ją kochają, drudzy nienawidzą, jednak nie można przejść obok niej obojętnie. Gessler chętnie korzysta z uroków mediów społecznościowych i lubi publikować rozmaite zdjęcia, również te z przeszłości. Tym razem pokazała fotografię, na której ma zaledwie 27 lat. Fotografii towarzyszą piękne wspomnienia z tamtego okresu.

Zobacz też:  Magda Gessler w "Kuchennych rewolucjach" przesadziła? "Cieknie jak impotencki k***s"

Magda Gessler pokazała zdjęcie z przeszłości. Ma na nim 27 lat [FOTO]

"To był cudowny czas… spędzony z moim mężem Volkhartem Mullerem Moim bratem i jego żoną Zosią Rejman. Siostra Marcysia Rejman również była z nami #hotelvictoria #wawa 1982 rok.,, uroczo / sentymenty z tamtych lat" - napisała Gessler.

Fani gwiazdy dostrzegli niezwykłe podobieństwo między mamą, a córką Larą Gessler. "A ja widzę Larę", "na tym zdjęciu widać podobieństwo Lary do pani", "na tym zdjęciu jest pani bardzo podobna do Lary", Lara, jak siostry na tym zdjęciu"- zachwycali się fani restauratorki.

W tamtym czasie mężem Magdy Gessler był Volkhart Müller, który był korespondentem tygodnika Der Spiegel w Madrycie. Para doczekała się syna Tadeusza.