Obserwuj w Google News

Magda Gessler pokazała zdjęcie z przeszłości. Ma na nim 27 lat [FOTO]

1 min. czytania
16.04.2021 13:27
Zareaguj Reakcja

Magda Gessler lubi wracać do starych fotografii na swoim Instagramie. Tym razem restauratorka pokazała fotografię, na której miała zaledwie 27 lat. Jak wtedy wyglądała?

Magda Gessle
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych gwiazd TVN, która wzbudza wielkie emocje. Jedni ją kochają, drudzy nienawidzą, jednak nie można przejść obok niej obojętnie. Gessler chętnie korzysta z uroków mediów społecznościowych i lubi publikować rozmaite zdjęcia, również te z przeszłości. Tym razem pokazała fotografię, na której ma zaledwie 27 lat. Fotografii towarzyszą piękne wspomnienia z tamtego okresu.

Zobacz też:  Magda Gessler w "Kuchennych rewolucjach" przesadziła? "Cieknie jak impotencki k***s"

Magda Gessler pokazała zdjęcie z przeszłości. Ma na nim 27 lat [FOTO]

"To był cudowny czas… spędzony z moim mężem Volkhartem Mullerem Moim bratem i jego żoną Zosią Rejman. Siostra Marcysia Rejman również była z nami #hotelvictoria #wawa 1982 rok.,, uroczo / sentymenty z tamtych lat" - napisała Gessler.

Fani gwiazdy dostrzegli niezwykłe podobieństwo między mamą, a córką Larą Gessler. "A ja widzę Larę", "na tym zdjęciu widać podobieństwo Lary do pani", "na tym zdjęciu jest pani bardzo podobna do Lary", Lara, jak siostry na tym zdjęciu"- zachwycali się fani restauratorki.

W tamtym czasie mężem Magdy Gessler był Volkhart Müller, który był korespondentem tygodnika Der Spiegel w Madrycie. Para doczekała się syna Tadeusza.