Zamknij

Magda Gessler otworzyła sklep internetowy. Cennik szokuje

01.12.2020 15:49

Magda Gessler rozwija kolejne odnogi swojego biznesu. W połowie października restauratorka pochwaliła się otworzeniem nowej restauracji na warszawskim Wilanowie. Teraz gwiazda postanowiła sprzedawać swoje wyroby w internecie. Jak wygląda cennik?

Magda Gessler
fot. TRICOLORS/East News

Magda Gessler nie boi się kolejnych wyzwań. Gwiazda znana z programu "Kuchenne rewolucje" jest przede wszystkim utalentowaną restauratorką. W październiku pochwaliła się otworzeniem kolejnego lokalu - Słodki Słony Familia zagościł na warszawskim Wilanowie. Niestety, czas pandemii i wprowadzane obostrzenia utrudniają prowadzenie biznesu - goście nie mogą stołować się na miejscu, potrawy przygotowywane są jedynie na wynos.

W związku z zaistniałą sytuacją Magda Gessler postanowiła ułatwić klientom dostęp do swoich produktów. Niedawno ogłosiła otworzenie nowego sklepu internetowego "Delikatesy u Fukiera". Na stronie restauratorki można kupić domowe wyroby, zupy, wędliny, sery i przetwory. Wkrótce pojawi się także menu świąteczne. Wysoka jakość jednak sporo kosztuje - ceny mogą niektórych zszokować.

Zobacz także: Magda Gessler zdradziła, co robi jej ukochany, by podgrzać atmosferę w ich związku

Magda Gessler otworzyła nowy sklep. Jak wyglądają ceny?

W sklepie internetowym "Delikatesy u Fukiera" kupimy produkty wysokiej jakości, o czym zapewnia sama Magda Gessler. Restauratorka wielokrotnie podkreślała, że nie będzie obniżała cen swoich potraw. Tym razem również nie jest tanio. Słoik bigosu (900 ml) w sklepie restauratorki kupimy za 60,00 zł, za szynkę wiejską (0,5 kg) zapłacimy 32,00 zł, natomiast dojrzewający ser kozi (250 g) to koszt od 42,00 zł do 49,00 zł. Dla internautów szczególnie szokująca okazała się cena ogórków kiszonych - 19,00 zł za słoik. Zupę w sklepie Magdy Gessler kupimy od 45,00 zł do 50,00 zł.

Skusicie się?

loader