Zamknij

Magda Gessler wpiera seniorów. "U Fukiera" zjedzą niemal za darmo?

07.12.2020 10:10

Magda Gessler, gwiazda "Kuchennych rewolucji" i "MasterChefa", zaprosiła wszystkich seniorów do swojej warszawskiej restauracji "U Fukiera". Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że chętnym osobom oferuje smaczny posiłek za złotówkę.

Magda Gessler
fot. Piotr Molecki/East News

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w Polsce. Doskonale znana widzom z "Kuchennych rewolucji" i "MasterChefa", jest kobietą wielu talentów: gwiazdą TVN, pisarką, malarką, ale przede wszystkim właścicielką lub współwłaścicielką kilkunastu restauracji. Niezwykle charyzmatyczna i często kontrowersyjna, cieszy się niezmienną sympatią fanów. Nie boi się bardzo ostro oceniać i wytykać błędów, nie sposób jednak odmówić jej branżowej wiedzy.

Nie jest tajemnicą, że wizyta w restauracji sygnowanej nazwiskiem Magdy Gessler nie należy do najtańszych przyjemności. Wiele negatywnych komentarzy pojawiło się, gdy restauratorka otworzyła nowy lokal w Warszawie. Krytykowano zdaniem wielu osób kuriozalne ceny. Gessler wielokrotnie odpierała zarzuty, wyjaśniając, że wysokie ceny związane są z wysoką jakością produktów oraz renomą pracujących u niej kucharzy. Podobnie było w 2019 roku, gdy narzekano na cennik świątecznych potraw. Powodów do narzekań ciężko natomiast szukać po informacji, jaką Magda opublikowała na swoim profilu na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:  Magda Gessler pokazuje głęboki dekolt i radzi, jak się rozgrzać w zimowe dni

Magda Gessler zaprasza seniorów do "U Fukiera". Zjedzą za złotówkę

Magda Gessler postanowiła pochylić się nad trudną sytuacją seniorów, którzy zwłaszcza w dobie pandemii i pierwszych mrozów mogą mieć trudności ze zorganizowaniem sobie zakupów czy zwyczajnie ugotowania posiłku. Za pośrednictwem Facebooku zaprosiła ich do jednej ze swoich najpopularniejszych warszawskich lokali. "U Fukiera" seniorzy będą mieli okazję zjeść ciepły posiłek za symboliczną złotówkę.

- Zupa dla seniora za 1 zł! U mojego "Fukiera"! Grudniowa akcja specjalna, wyjątkowa, jesień życia, wspieramy seniorów. Od poniedziałku do piątku zajrzyjcie do magicznego okienka "U Fukiera" na rynku Starego Miasta. Czeka na was gorąca i smakowita zupa. Jedyna złotówka tyle, ciepła i miłość - czytamy w poście Gessler.

Gest restauratorki wzruszył jej wielbicieli, którzy w komentarzach zachwycali się prostym, ale jakże dobrym pomysłem.

- Super! Warto pomagać, mimo że ludzie w dzisiejszych czasach przeważnie nie są zbyt empatyczni.

- Fantastyczny pomysł, Pani Magdo. Z całego serca życzę, aby to dobro wróciło do Pani to przynajmniej podwójnie! - czytamy w komentarzach.

My także przyklaskujemy pomysłowi Magdy Gessler na wsparcie seniorów.

loader