Zamknij

Magda Gessler nie wytrzymała. „Z każdym, kto chce mnie zniszczyć, spotkam się w sądzie!”

31.05.2022 13:38

Magda Gessler wściekła się nie na żarty. Restauratorka opublikowała na Facebooku, w jaki sposób rozprawia się z hejterami. Pokazała zdjęcie komentarza pewnej kobiety, która publikuje wzniosłe cytaty, a z drugiej strony okrutnie uderza w gwiazdę TVN.

Magda Gessler nie wytrzymała. „Z każdym, kto chce mnie zniszczyć, spotkam się w sądzie!”
fot. screen Instagram magdagessler_official

Magda Gessler opublikowała dość emocjonalny wpis w mediach społecznościowych, w którym ostrzega, że każdy, kto będzie próbował ją zniszczyć, spotka się z nią w sądzie. Gwiazda TVN postanowiła ostro zareagować na hejt, który wytoczyła wobec niej pewna pani Magdalena. Restauratorka jest oburzona nie tylko komentarzem, ale też obłudą. Kobieta na początku maja opublikowała cytat Anny Dymnej o dobrych ludziach, którzy trafiają na osoby czerpiące przyjemność z rujnowania innych. Potem skrytykowała Magdę Gessler.

Zobacz także: Magda Gessler nie wytrzymała. „Koniec z fałszem i atakami na mnie”. Wyznała smutną prawdę

Magda Gessler rozprawia się z hejterką

- Zazdrość. Hejt. Rozdwojenie jaźni. Zniesławienie… Mam dość!!!!!! […] Jednego dnia piękny cytat… Drugiego wylew kłamstw i hejtu… Szerzenie nieprawdy na mój temat… Bezpodstawne i żałosne komentarze… Po co???????????? Jestem osobą, która uczy… Pomaga ludziom, widzi to, czego inni nie widzą. Zmienia ludziom życie na lepsze… Daje nadzieje na dobre życie, które zazwyczaj się spełnia. […] To moja praca bardzo ciężka, w Krakowie przepracowałam bez jednego dnia wolnego całe 6 lat… A w programie gram od 12... Teraz zaczynamy 13 rok – napisała na Facebooku rozemocjonowana Magda Gessler.

Magda Gessler hejt
fot. screen Facebook magdagessler.official

Poszło o komentarz pani Magdaleny. Sama restauratorka zastanawia się, o co chodzi przypadkowej internautce. Chociaż w sieci można natknąć się na komentarze osób, które niekoniecznie pałają sympatią do gwiazdy TVN, to tych kilka zdań mocno rozwścieczyło Magdę Gessler. Internautka zarzuca jej, że na nic sobie nie zapracowała, a w życiu czerpie korzyści z nazwiska.

- Może mnie Pani usunąć z forum, ale już na Pani brak samooceny nie da się patrzeć. I nieee, nie jestem zazdrosna ani trochę, bezczelnie i wstrętnie jedzie pani po każdym, kto odważył się powiedzieć chociaż trochę prawdy, ku przyklaskiwaniu pani pochlebczyń, fałszywych zresztą. Za kogo się Pani ma? Wiele kobiet lata walczy o pozycję, a Pani dostała za darmo po nazwisku i rodzinie – pisała internautka.

- Lubię programy, ale pomiata Pani ludźmi i z pewnych źródeł wiem, jak wyglądają kulisy programu. Brzydko mówiąc, wyżej s*a niż du*ę ma. Cała ekipa stoi za plecami, wchodzi Pani na gotowe, gdzie sztab kucharzy mówi jak, co robić – czytamy w dalszej części opublikowanego komentarza. W pewnym momencie wpis się urywa.

- To bezkarne nie będzie - KONIEC.!!!!!!! O co chodzi tej Pani??? Z każdym, kto chce mnie zniszczyć, spotkam się w sądzie!!!!! Do Pani Małgorzaty ślę pismo o zniesławienie, a Wam wysyłam mnóstwo dobrej energii. Bądźmy ludźmi... Dla innych, dla siebie. Walczmy ze złem. Zabijajmy niewiedzę, która rujnuje… - zakończyła Magda Gessler.

loader