Zamknij

Magda Gessler ma "drugą córkę". Waldemar opublikował jej zdjęcie [FOTO]

06.10.2021 12:24

Magda Gessler od lat tworzy udany związek z ukochanym Waldemarem Kozerawskim. Okazuje się, że znana restauratorka ma także dwójkę dorosłych pasierbów. Partner Gessler opublikował zdjęcia swoich dzieci - córki oraz syna.

Magda Gessler
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Magda Gessler to najbardziej rozpoznawalna polska restauratorka, znana przede wszystkim z programu "Kuchenne rewolucje". Internauci chętnie śledzą kulisy jej życia w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie. Gwiazda prywatnie jest mamą dwójki dzieci - córki Lary oraz syna Tadeusza, a także babcią małej Neny. Od ponad 20 lat tworzy także udany związek z ukochanym Waldemarem Kozerawskim.

Okazuje się, że w związku z tą relacją Magda Gessler ma dwoje dorosłych pasierbów. Niedawno Waldemar opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcia swoich dzieci - córki oraz syna. Do tej pory nikt nie wiedział, jak wyglądają pociechy Waldemara.

Magda Gessler ma "drugą córkę". Jak wygląda jej pasierbica?

Waldemar Kozarewski założył swój profil na Instagramie w połowie września - wcześniej nie był zbyt aktywny w mediach społecznościowych. Pierwsze wpisy partnera Magdy Gessler natychmiast przykuły uwagę internautów. Mężczyzna opublikował romantyczne, czarno-białe zdjęcie z restauratorką. Teraz pokazał, jak wyglądają jego dzieci. Dorosły syn jest bardzo podobny do ojca, córka natomiast ma ciemne włosy i duże usta - jest całkowitym przeciwieństwem Lary Gessler.

Profil Magdy Gessler na Instagramie obserwuje ponad 1,1 mln osób, co jest bardzo dobrym wynikiem w polskim show-biznesie. Waldemar może pochwalić się zaledwie 690 obserwatorami, jednak liczba ta z pewnością wzrośnie - jego profil został założony niedawno. Myślicie, że będzie często kontaktował się z polskimi fanami gwiazdy TVN?

loader