Zamknij

Magda Gessler i Tadeusz Muller wystąpią w "Starsza pani musi fiknąć". "Mój syn jest dla mnie autorytetem" [WIDEO]

Judyta Wanicka
01.10.2019 16:19

Magda Gessler pojawi się razem z synem, Tadeusze Mullerem, w nowym odcinku "Starsza pani musi fiknąć". Restauratorka ma świetne relacje ze swoimi dziećmi, co stara się podkreślać na każdym kroku. W rozmowie z RadioZET.pl Magda Gessler wyznała, że jej syn jest dla niej największym autorytetem i to nie tylko w kuchni.

Magda Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Magda Gessler znana jest przede wszystkim jako charyzmatyczna szefowa "Kuchennych Rewolucji", w których surowo i często z dużą dozą emocji ocenia kuchnię serwowaną przez restauratorów. Jest to jednak wizerunek wykreowany na potrzebny telewizyjnego show. W gruncie rzeczy restauratorka jest osoba ciepłą, wrażliwą, a do tego bardzo rodzinną.

Gwiazda nie ukrywa, że najwięcej radości dostarczają jej dzieci - Lara Gessler i Tadeusz Muller. Choć oboje są dorośli, restauratorka wciąż okazuje im mnóstwo matematycznej troski. Zadbała także, by o jej pociechach zrobiło się głośno w mediach. Już w środę, 2 października, Magda Gessler i Tadeusz Muller pojawią się w programie TVN "Starsza pani musi fiknąć".

Magda Gessler wyznała w rozmowie z reporterem RadioZET.pl, że z 36-letnim Tadeuszem łączą ją zażyłe relacje. Oboje pasjonują się kuchnią i kulturą Ameryki Południowej. W dodatku mają podobna wrażliwość oraz spojrzenie na świat. Gwiazda "Kuchenny Rewolucji" mówi o synu z dumą i prawdziwym uznaniem.

To człowiek, który ma wrażliwość taką jak ja, wiedzę większą niż ja. Dla mnie mój syn jest autorytetem. Moja córka też. Są to dla mniej dwie najważniejsze osoby w życiu poza moim mężem - wyznała Magda Gessler.

Kim jest syn Magdy Gessler, Tadeusz Muller?

Tadeusz Muller jest synem Magdy Gessler i jej pierwszego męża, Volkharta Mullera, który był Niemcem. Jego ojciec zmarł, gdy Tadeusz miał pięć lat. 36-latek skończył psychologię kliniczną, lecz zawodowo związany jest z branżą kulinarną. Założył firmę Make Me Food, która zajmuje się tworzeniem food konceptów. Jest współwłaścicielem sieci restauracyjnej Orzo. Pasjonuje się fotografią. Podobnie jak słynna mama prowadzi własny program w stacji Food Network - "Z gruntu zdrowo". Pokazuje w nim, jak przyrządzać zdrowe i smaczne dania z warzywami w roli głównej. Prywatnie Tadeusz Muller jest wielbicielem diety nutritariańskiej. Od 13 lat tworzy szczęśliwy związek z Blanką, absolwentką filozofii i scenopisarstwa.

RadioZET.pl/jw