Zamknij

Magda Gessler bohaterką filmu? Może zarobić ogromne pieniądze. "Pokazanie tych różnych światów"

21.05.2021 09:27

Magda Gessler bohaterką filmu? Może powstać obraz o opowiadający o życiu gwiazdy "Kuchennych rewolucji". Sama gwiazda zdradziła, że reżyserzy ustawiają się w kolejce, by zekranizować jej barwne życie. Restauratorka miałaby zarobić duże pieniądze. 

Magda Gessler
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Magda Gessler to osobowość telewizyjna, obok której ciężko przejść obojętnie. Najpopularniejsza polska restauratorka, właścicielka i współwłaścicielka kilkunastu restauracji, przez wiele osób uważana za przykład tego, jak powinno się prowadzić gastronomiczny biznes na wysokim poziomie. Medialną popularność przyniósł jej program "Kuchenne rewolucje", od 2021 roku możemy oglądać ją jako jurorkę w "MasterChef", prowadziła także autorskie programy, między innymi "Sexy kuchnia Magdy Gessler". Malarka, felietonistka, a przede wszystkim niezwykle barwna i energetyczna postać, niestroniąca w "Kuchennych rewolucjach" od przekleństw i twardego stawiania spraw. Od lat uznawana jest za jedną z czołowych twarzy stacji TVN.

Historia Magdy Gessler jest niezwykle ciekawa, choć nie pozbawiona bardzo smutnych momentów. Gwiazda wychowywała się między innymi na Kubie i w Hiszpanii, jej mąż Volkhart Müller, ojciec Tadeusza, zmarł na raka. Po powrocie do Polski Magda związała się z Piotrem Gesslerem, ojcem Lary Gessler. Media głośno rozpisywały się nie tylko o jej sukcesie w gastronomii, ale także rzekomych romansach, miała spotykać się między innymi z Piotrem Adamczykiem. Wiele osób twierdzi, że życie restauratorki to doskonały scenariusz na film. Okazuje się, że pojawiły się nawet osoby, które zabiegają o wyprodukowanie obrazu opowiadającego o charyzmatycznej gwieździe.

Magda Gessler dostanie własny film. Twórcy mają ustawiać się w kolejce

Magda Gessler podczas czatu prowadzonego na stronie jednej z księgarni przyznała, że otrzymała propozycje zrealizowania filmu o jej życiu. Uważa, że wierne oddanie historii wymagałoby sporych środków.

- Pokazanie tych różnych światów, w których byłam, tych kolorów, tych smaków, tych uczyć, tych wrażeń, to byłby drogi film do zrealizowania - oceniła.

Jak informuje "Super Express", Gessler za prawa autorskie mogłaby otrzymać nawet 500-600 tysięcy złotych. Sama restauratorka zdradziła jednak, że chętnych nie brakuje.

- Jest parę osób w kolejce, które chcą go realizować i życzę im powodzenia. Zobaczymy, kogo wybierzemy - podsumowała.

Chcielibyście poznać historię Magdy Gessler na wielkim ekranie?

loader