Obserwuj w Google News

Magda Boczarska i Marteusz Banasiuk się pobrali? Fani znaleźli dowód

Sylwia Wamej
2 min. czytania
06.06.2019 11:16

Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska od kilku lat tworzą zgraną parę. Doczekali się też syna Henia. Para nie zdecydowała się zalegalizować swojego związku. Fani aktorki twierdzą jednak inaczej, a dowód na to, że aktorska para wzięła ślub, znaleźli na Instagramie. Magdalena Boczarska odniosła się do tych rewelacji.

Magdalena Boczarska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk wzięli ślub?

Mateusz Banasiuk i  Magdalena Boczarska tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Dwa lata temu na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary – synek Henio. Mimo że Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wciąż są pytani o ślub, pozostają w tej sprawie powściągliwi. Czyżby jednak coś się zmieniło? Fani aktorki dostrzegli ostatnio na jej Instagramie obrączkę. Gwiazda opublikowała kilka zdjęć, na których pierwsze skrzypce gra jej stylizacja: czerwony sweter zestawiony z ołówkową bordową spódnicą i szpilkami, również w czerwonym kolorze. Spostrzegawczy internauci dopatrzyli się też obrączki na palcu Magdaleny Boczarskiej.

„Się hajtnęłaś Czaaaaaad! Za mąż Madzia wyszła! Gratulacje !! Widzę bling bling obrączkę”, „Za mąż Madzia wyszła, gratulacje” – pisali fani. Choć gratulacji było więcej, aktorka postanowiła zdementować te rewelacje. Jak się okazuje, obrączka jest tylko elementem stylizacji. Magdalena Boczarska nosi na palcu obrączkę marki Omega, której jest ambasadorką.

„Zaślubiona to jestem akurat z Omegą (biżuteria), w sumie to też jakiś powód do gratulacji. Ładnie człowieka wystylizują do zdjęć i od razu zamieszanie obrączka by Omega, do stylizacji” – napisała aktorka w komentarzu.

Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska: Gdzie się poznali?

Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska poznali się pięć lat temu podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Początkowo ich związkowi nie wróżono sukcesu, przez m.in. różnicę wieku. Aktorka jest starsza od swojego partnera o siedem lat. Mimo wszystko ich związek ma się świetnie, a para wciąż wygląda na zakochanych.

 

RadioZEt.pl/ SW