Obserwuj w Google News

Maciej Dowbor zszokował zdjęciem z dyskontu. "Czego się nie robi dla dzieci" [FOTO]

2 min. czytania
15.04.2021 17:49

Maciej Dowbor opublikował zdjęcie zrobione w popularnym dyskoncie. Mąż Joanny Koroniewskiej pokazał wózki wypełnione po brzegi butelkami alkoholu. "Robię zapasy na kolejny lockdown". 

Maciej Dowbor
fot. TRICOLORS/East News

Maciej Dowbor jest znanym prezenterem Polsatu, którego mogliśmy oglądać w takich programach jak "Się kręci" czy "Got to Dance. Tylko taniec" oraz muzycznym show "Twoja twarz brzmi znajomo", który prowadzi od 2014 roku. Prywatnie Maciej Dowbor jest synem znanej prezenterki i gospodyni programu "Nasz nowy dom" Katarzyny Dowbor i mężem aktorki Joanny Koroniewskiej. Z byłą gwiazdą "M jak miłość" mają dwie córki: 12-letnią Janinę i 3-letnią Helenę.

Dowbor i Koroniewska stanowią jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Znani są nie tylko z telewizji, ale także wspólnego kanału na YouTube zatytułowanego "Dowbory be happy". W czasie pandemii rozkręcili na Instagramie cykl "Domówka u Dowborów", w którym przeprowadzają wywiady z zaprzyjaźnionymi gwiazdami i przy okazji dzielą się ciekawostkami z prywatnego życia. Para znana jest z tego, że lubi żartować na swój temat i dogryzać sobie nawzajem, publikując uszczypliwe komentarze oraz archiwalne zdjęcia, na których oboje nie wyglądają zbyt korzystnie. 

Redakcja poleca

Maciej Dowbor z koszami alkoholu na zdjęciu z dyskontu

Prezenter Polsatu zaskoczył fanów widokiem z popularnego marketu z owadem w logo. Dowbor sfotografował się na tle koszy wypchanych po brzegi alkoholowymi trunkami i zażartował, że robi zapasy na wypadek lockdownu.

Szykując się na piątek. Robię zapasy, jakby rząd w ramach odtrąbienia kolejnego sukcesu w walce z koronawirusem miał niebawem ogłosić kolejny lockdown - zadrwił mąż Koroniewskiej.

Po chwili dodał, że tak naprawdę obkupił się na dziale monopolowym, żeby złowić dla dzieci popularne maskotki.

No dobra, była dobra promocja na alko w Biedrze - za 5 flaszek dawali zwierzaki-świeżaki. A czego się nie robi dla dzieci - napisał gospodarz "Domówki u Dowborów".

Internauci żartowali, że szykuje się gruba impreza u Piotra Gąsowskiego, który 16 kwietnia obchodzi urodziny. Tak się zaopatruje barek solenizanta - komentują stertę win, wódek i szkockiej whisky obserwatorzy Macieja Dowbora.

Marzycie o takiej promocji w waszym dyskoncie?

Piotr Gąsowski wbija szpilę Tomaszowi Kammelowi. Gwiazdor przerobił scenę z kultowego "Misia" Barei