Obserwuj w Google News

Maciej Dowbor miał wypadek? Gwiazdor pokazał ranę na czole [FOTO]

2 min. czytania
04.05.2021 16:32

Maciej Dowbor jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Gwiazdor Polsatu i jego żona Joanna Koroniewska chętnie dzielą się z fanami nowinkami ze swojego życia prywatnego. Tym razem dziennikarz pokazał ranę na czole, a całe zdarzenie opisał z właściwym sobie poczuciem humoru.

Maciej Dowbor
fot. Tricolors/ East News

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska chętnie relacjonują swoje życie w sieci. Często robią to z przymrużeniem oka. Również humorystycznie Maciej Dowbor postanowił opisać wypadek, który mu się przytrafił. Dziennikarz pokazał ranę na czole.

Zobacz też:  Dramat Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Stracili sporo pieniędzy

Maciej Dowbor miał wypadek? Gwiazdor pokazał ranę na czole [FOTO]

"Niniejszym ogłaszam, że Tytuł Dzbana Roku możemy przyznać już w 2 maja i stałem się dumnym zdobywcą tej prestiżowej nagrody. Ale najpierw zgadnijcie, jak to się stało??? Generalnie mam sporego guza i centymetrowe rozcięcie, przez co moje czoło już nigdy nie będzie tak piękne i gładkie jak niegdyś. Aha - moja córeczka Janeczka jest zachwycona i uważa, że to nie przypadek. Bo moja rana przypomina jej bliznę Harry’ego Pottera, a dziś podobno jest Dzień Bitwy o Hogwart... cokolwiek to oznacza. Tak więc ja trochę cierpię ku uciesze mojej latorośli. Podobno w tym dniu Harry zabił Lorda Voldemorta?!" - czytamy w opisie zdjęcia.

Choć fani w komentarzach dopytywali, co dokładnie się stało, Maciej Dowbor nie zdradził szczegółów. Z kolei Piotr Gąsowski, kolega Dowbora z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" żartował, że Maciej wygląda ciekawiej z raną, niż bez niej."Musisz poprosić nasz „twarzowy” dział F/X , żeby Ci takie coś doklejali w programie" - żartował Gąsowski.