Obserwuj w Google News

Machine Gun Kelly chciał popełnić samobójstwo: "Zawsze spałem ze strzelbą obok łóżka"

2 min. czytania
28.06.2022 16:20
Zareaguj Reakcja

Choć Machine Gun Kelly i Megan Fox są szczęśliwą parą, ukochany aktorki ma za sobą wiele mrocznych chwil. 27 czerwca po raz pierwszy wyemitowany został dokument o życiu i twórczości MGK "Life in pink". Po śmierci jego ojca nastały najmroczniejsze czasy dla rapera. Chciał wtedy popełnić samobójstwo.

Machine Gun Kelly
fot. Instagram.com/ Machine Gun Kelly

Machine Gun Kelly i Megan Fox na początku tego roku poinformowali fanów, że są ze sobą zaręczeni. Tymczasem 27 czerwca po raz pierwszy wyemitowany został dokument o życiu i twórczości rapera "Life in pink". Gwiazdor opowiedział w nim m.in. o mrocznych czasach, które nastały po śmierci jego ojca w 2020 roku. Sam zainteresowany podkreśla, że były to najgorsze chwile w jego życiu. Doszło do tego, że popadł w paranoję, twierdząc, że ktoś go zabije. W dodatku ukochanej gwiazdora, Megan Fox, nie było wtedy przy nim, gdyż kręciła film w Bułgarii.

Zobacz też:  Megan Fox i Machine Gun Kelly stosują wstrząsający rytuał. „Od czasu do czasu pijemy swoją krew”

 Machine Gun Kelly chciał popełnić samobójstwo: "Zawsze spałem ze strzelbą obok łózka"

"Megan pojechała do Bułgarii, żeby kręcić film, a ja zacząłem popadać w dziką paranoję. Miałam wrażenie, że ktoś przyjdzie i mnie zabije. Zawsze spałem ze strzelbą obok łóżka i któregoś dnia po prostu pękłem" - mówił  w dokumencie gwiazdor.

Raper w najczarniejszych chwilach miał zadzwonić do swojej dziewczyny, mówiąc, że chce popełnić samobójstwo.

"Zadzwoniłem do Megan i powiedziałem: "Nie ma cię tu przy mnie". Dodałem: "Jestem w swoim pokoju i wariuję na jej punkcie, a potem wkładam strzelbę do ust i krzyczę przez telefon, a lufa jest w moich ustach. Odbezpieczam strzelbę i pocisk wraca do góry, a łuska się zacina. Megan zamilkła".

Jak wyznał muzyk, to właśnie wtedy zdał sobie sprawę z tego, że zmaga się z dużymi problemami psychicznymi. Odstawił wówczas środki odurzające i rozpoczął terapię.

Kiedy moja córka przyszła do mnie pewnego dnia i powiedziała, że nie chce oglądać swojego taty w takim stanie, postanowiłem, że muszę z tym skończyć, że muszę definitywnie odstawić narkotyki" - powiedział raper.

Krzysztof Krawczyk Sarah Harding Charlie Watts
16 Zobacz galerię
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News, Doug Peters/EMPICS Entertainment/EAST NEWS, Soul Brother/Sipa USA/East News

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli - poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.
Pomoc w kryzysie psychicznym:

Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel.  22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)

Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)

ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel.  22 484 88 01

Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel.  22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)

Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)