Zamknij

M jak miłość: Sławek Uniatowski żegna się z serialem

Sylwia Wamej
17.01.2020 19:08

Sławek Uniatowski żegna się z serialem "M jak miłość". Jak donosi "Super Express" jego bohater poleci za granicę, a dokładniej do USA. Czy to oznacza, że aktor żegna się z serialem na stałe?

Sławek Uniatowski
fot. Tricolors/ East NewsEast News

M jak miłość: Sławek Uniatowski żegna się z serialem

Sławek Uniatowski żegna się z serialem "M jak miłość". Bohater grany przez piosenkarza - Leszek Krajewski wyleci za granicę. Jak donosi "Super Express" Uniatowski nie żegna się z serialem "M jak miłość" na stałe. Podobno producenci zostawili mu wolną rękę i dlatego nie uśmiercają jego bohatera. "Produkcja zostawia mu otwartą furtkę i niewykluczone, że Uniatowski kiedyś wróci" - czytamy w tabloidzie.

Sławek Uniatowski: Kogo grał w "M jak miłość"?

Sławek Uniatowski dołączył do obsady "M jak miłość" zaledwie rok temu. 35-letni piosenkarz wcielał się w postać Leszka Krajewskiego. Jego życie w ostatnich tygodniach było bardzo burzliwe. Przyleciał do Polski, zakochał się w Joannie, a następnie dowiedział się, że jego była partnerka jest w ciąży. Nina grana przez Agnieszkę Jurdycką jednak poroniła. Załamany Leszek szukał pocieszenia u Chodakowskiej. Kobieta konsekwentnie trzyma się swojej decyzji i nie chce do niego wrócić. Kiedy Leszek dowie się, że jego firma jest zadłużona, stwierdzi, że to najlepszy czas, aby właśnie teraz wylecieć z kraju.

 

RadioZEt.pl/SE/ SW