Zamknij

M jak miłość: Lipowska i Rożniatowska grają przyjaciółki. W życiu się nie znoszą

Redakcja
21.08.2018 12:09

Teresa Lipowska i Małgorzata Rożniatowska w „M jak miłość” grają przyjaciółki. Okazuje się jednak, że życie to nie film: za kulisami aktorki wprost się nie znoszą. Powodem niechęci jest podobno zazdrość. O co chodzi?

M jak miłość
fot. Instagram

W serialu przyjaciółki, a w życiu niezbyt się lubią — mowa o Teresie Lipowskiej i Małgorzacie Rożniatowskiej, które w „M jak miłość” grają Barbarę Mostowiak i Kisielową. Dawniej Teresa Lipowska była jedną z częściej pojawiających się bohaterek. Wątek seniorów rodu Mostowiaków był tak często obecny w serialu jak przygody ich dzieci. Z czasem, kiedy kolejni aktorzy z początku serialu odchodzili, coraz ważniejsi stawali się młodsi bohaterowie — wnuczki Mostowiaków oraz ich rodziny i znajomi. Z tego powodu Teresy Lipowskiej w serialu zrobiło się coraz mniej.

Teresa Lipowska i Małgorzata Rożniatowska nie lubią się?

Jak informuje „Super Express”, Teresa Lipowska zauważyła, że w serialu coraz częściej pojawia się Kisielowa i zaczęła mieć o to pretensje do scenarzystów, którzy zamiast jej umieszczają w scenariuszu Rożniatowską.

– Według pani Teresy to bardzo niesprawiedliwe. Nie rozumie, dlaczego Rożniatowskiej może być dużo w scenariuszu, a jej nie – informuje SE. – Pani Teresa się żali, że Rożniatowska wszędzie się wciśnie i pewnie znowu ją przyćmi.

Podobno tę niechęć na planie dopełnia najnowszy scenariusz „M jak miłość”, zgodnie z którym Kisielowa będzie próbowała podrywać nowego adoratora Basi. (Więcej na ten temat: Barbara Mostowiak będzie miała romans?)

Nie wiadomo, jak zakończy się ten wątek, ale pewne jest, że widzowie będą zaskoczeni.

„M jak miłość” po wakacjach: kiedy premierowe odcinki?

Wszystkim fanom serialu przypominamy, że nowe odcinki „M jak miłość” w TVP 2 oglądać będzie można już od poniedziałku, 3 września 2018.

RadioZET.pl/SE/SA