Zamknij

M jak miłość: Adriana Kalska w blond włosach. Dziewczyna Roznerskiego jest nie do poznania [FOTO]

Judyta Wanicka
06.05.2020 16:38

Adriana Kalska z "M jak miłość" pokazała się w blond włosach. Dziewczyna Mikołaja Roznerskiego przeszła metamorfozę? Nowe zdjęcie aktorki zaskoczyło internautów. 

Adriana Kalska
fot. Instagram:@adriana.kalska.officia

Adriana Kalska przefarbowała się na blond? Aktorka znana z roli Izy Chodakowskiej w serialu "M jak miłość" zaskoczyła fanów nowym zdjęciem, na którym pojawia się w jasnych włosach. Do tej pory dziewczyna Mikołaja Roznerskiego znana była jako ognista brunetka. Czyżby teraz zmieniła wizerunek? Trzeba przyznać, w nowym kolorze włosów Adriana Kalska jest prawie nie do poznania.

Serialowa i zarazem życiowa partnerka Mikołaja Roznerskiego bez wątpienia należy do grona najpiękniejszych polskich aktorek. Ogromną popularność przyniosła jej rola Izy w telenoweli "M jak miłość", w której występuje od 2015 roku. To właśnie na planie "Emki" poznała Mikołaja Roznerskiego. Od tamtej pory para uchodzi za jedną z najgorszych w polskim show-biznesie. Niedawno fanów zelektryzowały plotki o ślubie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Aktorzy do dziś nie potwierdzili tych doniesień. Pewne jest jednak, że pobrali się jako Iza i Marcin w serialu "M jak miłość". 

Adriana Kalska z „M jak miłość” w „Szansie na sukces”. Wyglądała kiedyś zupełnie inaczej

M jak miłość: Adriana Kalska w blond włosach

Adriana Kalska została blondynką? Serialowa Iza Chodakowska zaskoczyła fanów na Instagramie, pokazując się w jasnym kolorze włosów. Wielbicielom czarnowłosej aktorki na moment zamarło serce. Urocza ukochana Mikołaja Roznerskiego nagle zmieniła się nie do poznania. Część zawiedzionych internautów podkreśliło, że Adriana Klaska w blondzie spowszedniała i straciła "to coś". 

Na szczęście szybko wyjaśniło się, że to stare zdjęcie Adriany Kalskiej z 2014 roku. Okazuje się, że gwiazda na początku kariery miała jasne włosy. Kalska w wersji blond pojawiła się m.in. w serialu "Prawo Agaty". Potem przeszła spektakularną metamorfozę i przyciemniła fryzurę. Do dziś aktorka pozostaje wierna czarnym włosom. Czy z korzyścią dla swojej urody? Oceńcie sami, w jakim kolorze włosów wygląda najlepiej. 

 

RadioZET.pl/jw