Zamknij

M jak miłość: Adriana Kalska pokazała siostrę. "Znajdź różnicę" [FOTO]

12.10.2020 12:38

Adriana Kalska na zdjęciu z siostrą. Aktorka znana z "M jak miłość" pokazała fanom, jak wygląda jej siostra Paulina. - Bliźniaczki kochane - skomentował Mikołaj Roznerski. Faktycznie Adriana Kalska i jej siostra są jak dwie krople wody?

Adriana Kalska
fot. Łukasz Kalinowski/East News

Adriana Kalska ma siostrę. Gwiazda "M jak miłość" do tej pory rzadko chwaliła się życiem prywatnym, a już najmniej członkami swojej rodziny. Tym bardziej zdjęcie, które ukazało się na profilu aktorki w miniony weekend, wywołało mnóstwo emocji. Okazało się, że Adriana Kalska i jej siostra Paulina są do siebie podobne. Choć obie mają inny kolor włosów, a na zdjęciu ich twarze zasłaniają ciemne okulary, obserwatorzy bez problemu dostrzegli zbieżność rysów partnerki Mikołaja Roznerskiego i jej rodzeństwa. 

Adriana Kalska bez wątpienia należy do grona najpiękniejszych polskich aktorek. Od 2015 roku można ją podziwiać w telenoweli "M jak miłość", w której wciela się w rolę Izy Chodakowskiej. Zarówno w serialu, jak i w życiu, gwiazda tworzy związek z Mikołajem Roznerskim. Odkąd ich uczucie przestało być tajemnicą, w mediach co rusz pojawiają się spekulacje o zaręczynach, a nawet ciąży. Ostatnio głośno było o tym, że Kalska i Roznerski są już po ślubie. Jednak słynąca z dyskrecji para nie odniosła się do tych plotek i na razie potwierdzonym małżeństwem pozostaje tylko w "M jak miłość".

"M jak miłość": Karol Strasburger dołączy do obsady serialu? Kogo zagra?

M jak miłość: Adriana Kalska pokazała siostrę na Instagramie 

Serialowa Iza Chodakowska pierwszy raz pochwaliła się rodzeństwem w mediach społecznościowych. Siostra Adriany Kalskiej ma na imię Paulina i jest architektem. W przeciwieństwie do aktorki ma jasne włosy i choć na pozór trudno dostrzec punkty wspólne poza takimi samymi stylizacjami, w rzeczywistości obie mają bardzo podobne rysy twarzy. 

Znajdź różnice - napisała pod zdjęciem Adriana Kalska. 

Nosy i uśmiechy identyczne - zauważyli fani, a Mikołaj Roznerski nazwał siostry jej bliźniaczkami.

Czy faktycznie są do siebie aż tak podobne? Pewnie fanom byłoby łatwiej porównywać Adrianę i Paulinę, gdyby zdjęły okulary. Przypomnijmy, że Adriana Kalska też miała kiedyś blond włosy

loader