Zamknij

Luxuria Astaroth znowu powiększyła usta. Opublikowała nagranie z zabiegu

Redakcja
28.11.2018 11:07

Luxuria Astaroth, alternatywna modelka znana z teledysków Donatana, postanowiła znacznie powiększyć sobie usta. Film z zabiegu opublikowała w mediach społecznościowych. Wyraziła również oburzenie, że ludzie zwracają uwagę tylko na jej wygląd.

Luxuria Astaroth znowu powiększyła usta. Opublikowała nagranie z zabiegu
fot. Instagram:@officialuxuriastaroth

Kamila Smogulecka, lepiej znana pod pseudonimem Luxuria Astaroth, to 22-letnia alternatywna modelka. Fani najlepiej kojarzą ją z występów w teledyskach Donatana, które przyniosły jej medialny rozgłos. Pojawiała się także w programach Kuby Wojewódzkiego, a nawet sama próbowała swoich sił na rynku muzycznym. Jej dobrze zapowiadającą się karierę przerwało jednak uzależnienie od alkoholu i narkotyków. Luxuria przez osiem tygodni przebywała w ośrodku w Jastrzębiej Górze. We wrześniu pochwaliła się dyplomem ukończenia terapii.

Luxuria Astroth
fot. Instagram:@officialuxuriastaroth

ZOBACZ: Luxuria Astaroth wróciła z odwyku

Luxuria Astaroth powiększyła usta

Kilka dni temu na swoim profilu na Instagramie Astaroth opublikowała film, na którym prezentuje zabieg powiększania ust, jakiemu poddała się w jednym ze studiów urody. Widać na nim wyraźnie nakłuwanie jej warg. Nie jest to pierwszy zabieg tego typu zastosowany przez modelkę, przez co jej usta wyglądają teraz na naprawdę duże. Z kolei wczoraj Luxuria opublikowała posty, w których stwierdza, że „jej usta nie są za duże”. Wyraziła także opinię, że ludzie powinni większą uwagę zwracać na jej pracę nad sobą niż na wygląd zewnętrzny.

„Szkoda, że takiego odzewu i emocji nie wzbudził fakt, że: obroniłam licencjat, rozpoczęłam nowe studia, uzyskałam certyfikat LCCI, uczęszczam na terapię pogłębioną, pomagam zwierzętom , ostatnio wzięłam udział w programie »Uwaga po uwadze« w dniu 21 listopada. Może dlatego, że to są same pozytywne rzeczy”.

Fani modelki nie szczędzili jej komplementów i dopingowali, by pozostała sobą.

RadioZET.pl/MF