Zamknij

Luxuria Astaroth wróciła z odwyku. Emocjonalny wpis Słowianki z teledysków Donatana

Redakcja
26.09.2018 11:24

Luxuria Astaroth zyskała rozgłos dzięki występom w teledyskach Donatana. Modelka przyznała, że zniknęła z show-biznesu, ponieważ leczyła się z uzależnienia od używek. Na Instagramie umieściła poruszający wpis.

Luxuria Astaroth wróciła z odwyku. Emocjonalny wpis Słowianki z teledysków Donatana
fot. Instagram:@danaarikane

Być może Kamila Smogulecka dla większości osób nie będzie nikim znanym. Jednak jej pseudonim artystyczny skojarzyć o wiele łatwiej. Luxuria Astaroth to modelka, która najbardziej znana jest z występów w teledyskach Donatana jako ponętna Słowianka. Sukces pomógł jej zaistnieć w show-biznesie i stać się rozpoznawalną postacią. Luxuria próbowała nawet swoich sił jako wokalistka, ale jej singiel nie odniósł sukcesu. Dodatkowo kontrowersyjny wizerunek i nie mniej kontrowersyjne wypowiedzi (między innymi o piciu krwi menstruacyjnej) nie każdemu przypadły do gustu. Mimo to wydawało się dziwne, że Kamila nagle zupełnie zniknęła z show-biznesu. Wczoraj na swoim profilu na Instagramie wyjawiła, co było powodem usunięcia się w cień.

Luxuria Astaroth zakończyła terapię

Na profilu Luxurii niespodziewanie pojawiło się zdjęcie przedstawiające dyplom ukończenia trwającej 8 tygodni terapii w Ośrodku Psychoterapii Uzależnień w Jastrzębiej Górze. 22-latka zamieściła pod nim wpis, w którym przyznaje się do uzależnienia.

Co znaczy być osobą uzależnioną? Boję się: stygmatyzacji, nadania etykiety, stracenia zaufania społecznego, wiarygodności, odrzucenia, utraty własnej godności i szacunku, poczucie bycia odrzuconym.

Nie boję się, bo to już się stało... Podjęłam walkę z chorobą z którą zmagałam się przez wiele lat wybierając swoje trzeźwe Ja.
Ten post piszę głównie dla siebie, albowiem każda motywacja jest dobra, aby nie zapomnieć nawet przez chwilę, że będę całe życie walczyć z nieuleczalną chorobą, jaką jest uzależnienie. Mam 22lata”.

Z rozmów z fanami wynika, że Luxuria miała problem z alkoholem i narkotykami. Fani modelki starają się ją wspierać motywującymi komentarzami.

„Nie daj się chorobie! Jesteś na dobrej drodze, byle tak dalej i nie rezygnuj nigdy z terapii i meetingów. Trzymam kciuki”

„Powodzenia! Trzymam kciuki! Doskonale Cię rozumiem i wierzę w Twoja siłę. Pozdrawiam ciepło”.

Miejmy nadzieję, że z takim wsparciem Kamila poradzi sobie ze wszystkimi problemami.

RadioZET.pl/MF