Zamknij

Łukasz Simlat ma koronawirusa. Zdradził swoje sposoby walki z chorobą

04.11.2020 18:32

Łukasz Simlat przechodzi koronawirusa. Aktor znany z m.in. serialu "BrzydUla" zdradził, jak sobie radzi z chorobą. Niektóre metody walki z koronawirusem wprawiły w osłupienie internautów.

Łukasz Simlat
fot. Viphoto/ East News

Łukasz Simlat mierzy się z koronawirusem. Aktor "BrzydUli" opowiedział o swojej chorobie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Simlat zdradził też swoje metody walki z Covidem, czym wprawił niektórych niemal w osłupienie. Ponieważ nie mógł uzyskać żadnych porad od lekarzy, postanowił działać sam. 

"Ponieważ nikt nic nie wie i nigdzie nie można się dodzwonić, pozwalam sobie napisać parę wskazówek nabytych własnym doświadczeniem. Covid uwielbia zimno. Nienawidzi gorąca. Wskazane wszystkie formy wygrzewania: termofor, nogi do miednicy z bardzo gorącą wodą i 1/3 butelki octu, wygrzewać stopy około 15 minut, dolewając wody z czajnika" - czytamy we wpisie Simlata.

Limity w sklepach - od kiedy i jakie limity osób obowiązują? [KORONAWIRUS] 

Łukasz Simlat ma koronawirusa. Aktor zdradził swoje sposoby na walkę z chorobą

Nie zabrakło domowych przepisów na zdrowotne napary. Aktor zdradził też, co jego zdaniem nie warto jeść w okresie przechodzenia koronawirusa. Simlat nie poleca jeść surowych owoców oraz warzyw. Aktor polecił też nieco kontrowersyjną maść, czyli smarowanie pleców i oskrzeli roztopionym gęsim smalcem z łyżką spirytusu.

Niektórzy fani nie dowierzali w porady Simlata, inni za nie dziękowali. Pojawiło się też pytanie, jak obecnie czuje się Simlat.

"Nie do końca, wychodzę na prostą po 14 dniach niezbyt lekkiej masakry..." - napisał.

Łukasz Simlat jest kolejną z gwiazd, która w ostatnim czasie przeszła koronawirusa. Walkę z chorobą opisywali m.in. Maja Ostaszewska, Dorota Gardias, Alżbeta Lenska oraz Rafał Cieszyński.

loader

RadioZet.pl