Obserwuj w Google News

Lucas Jagger przeszedł operację. 21-letni syn Micka Jaggera pokazał zdjęcia ze szpitala [FOTO]

1 min. czytania
07.04.2021 12:44
Zareaguj Reakcja

Lucas Jagger przeszedł operację. 21-letni syn Micka Jaggera poddał się zabiegowi ucha. Zdjęciami ze szpitala podzielił się ze swoimi obserwatorami. Jak się czuje?

Lucas Jagger
fot. AP/ East News

Lucas Jagger jest jednym z siedmiorga dzieci Micka Jaggera. To owoc romansu muzyka z brazylijską modelką Lucianą. 21-latek chętnie pokazuje swoje życie w sieci. Ostatnio podzielił się ze swoimi obserwatorami zdjęciami ze szpitala - musiał przejść operację ucha. Jak poinformowała jego mama, Lucas poddał się zabiegowi usunięcia perlaka - guza, który jest tworem zapalnym, pojawiającym się najczęściej w uchu środkowym.

Zobacz też:  Mick Jagger kończy 75 lat. 7 ciekawostek na jego temat, o których mogłeś nie wiedzieć!

Lucas Jagger przeszedł operację. 21-letni syn Micka Jaggera pokazał zdjęcia ze szpitala [FOTO]

Na szczęście Lucasa dobry humor nie opuszcza. Obok szpitalnych zdjęć syn gwiazdora Rolling Stones napisał, że operację ocenia 10/10. Dodał też, że czuje się dobrze. Na Instagramie Lucasa można zauważyć, że korzysta pełnymi garściami ze znanego nazwiska. Pozuje na okładkach kolorowych magazynów, fotografuje się z największymi projektantami mody i widać, że lubi życie pełne przygód.

Mick Jagger doczekał się siódemki dzieci z różnymi kobietami. Obecnie gwiazdor związany jest z młodszą o 44 lata tancerką baletową Melanie Hamrick, z którą ma syna Deverauxa Octaviana Basila (urodzonego 8 grudnia 2016 roku).

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET