Zamknij

Love Island: widzowie oburzeni zachowaniem uczestnika. Ma dziewczynę poza programem?

22.09.2022 15:49

W ostatnim odcinku "Love Island" Karolina Gilon zaskoczyła uczestników krótką mową i stwierdzeniem, że ktoś z nich kłamie. Widzowie rozpoczęli własne śledztwo. Niektórzy uważają, że jeden z uczestników ma dziewczynę poza programem.

Love Island
fot. Instagram/@loveislandwyspamiłości/screen

Trwa szósta edycja miłosnego reality show „Love Island”. Każdy odcinek jest szczegółowo analizowany przez widzów i fanów programu, który mają swoje sympatie i antypatie wśród uczestników. Rywalizacja pomiędzy mieszkańcami wyspy robi się coraz wyraźniejsza, a obawy o eliminację rosną. Tym bardziej zaskakujące dla uczestników były słowa prowadzącej, Karoliny Gilon, o tym, że ktoś w programie kłamie.

Podczas swojej niespodziewanej mowy Gilon stwierdziła, że sekrety nieszczerych uczestników wyjdą na jaw. Wśród uczestników słowa te wywołały konsternację. Podobnie u widzów, którzy rozpoczęli swoje małe dochodzenie. Są przekonani, że jeden z wyspowiczów ma dziewczynę poza programem.

Zobacz także: Blanka Lipińska szczerze o nowym partnerze. "Nie zdejmę gaci przed całą Polską"

Love Island: Daniel ma dziewczynę poza programem? Widzowie wszczęli „śledztwo”

Po słowach Gilon Daniel był wyraźnie poddenerwowany i zaklął pod nosem. Potem się śmiał, co niektórzy widzowie odbierają jako śmiech nerwowy. Także podczas kolejnych rozmów uczestników o tym, co oznaczały słowa prowadzącej, Daniel był małomówny, ale zrzucał to na karb „rozkmin o przeszłości”.

Internauci szybko podchwycili temat, a pod postami na Instagramie programu pojawiać się zaczęły komentarze, że „Danielek ma coś za uszami”. Jedna z komentujących napisała nawet wprost, że chłopak ma jakąś dziewczynę poza programem i przekonywała, że pod jej postami znaleźć można serduszka właśnie od Daniela. Dodała jednak, że być może uczestnik i tajemnicza ukochana się jednak rozstali. Póki co jednak, na jego profilu na Facebooku widnieje informacja o tym, że rzeczywiście jest w związku.

Choć część widzów nie jest pewna, czy status po prostu nie został zmieniony po rozpadzie związku, to jednak wiele osób jest przekonanych, że Daniel po prostu zataił tę ważną informację.

Miał dziewczynę, z która chodził 4 lata, wygląda jak Brazylijka, ale jest Polką, na fb ma zdjęcia i w komentarzach serca od Dawida, ale oni chyba już zerwali...

Ma dziewczynę a szedł w ślinę z inną? Myślę, że jeśli tak, to będą mieli bardzo ciężko się dogadać po programie.

Daniel ewidentnie ma coś na sumieniu.

Też mi się zdaje, że to Daniel najbardziej się zgrzał po tych słowach Karoliny.

No na profilu swoim ma w związku na FB – piszą internauci.

Ciekawe, jak rozwinie się ta sprawa.