Zamknij

Love Island: Piotr i Stella nie są już razem. Zdradzili, dlaczego ich związek nie przetrwał

24.05.2021 16:15

Piotr i Stella z "Love Island" nie są już razem. Fani od jakiegoś czasu podejrzewali, że między nimi nie układa się najlepiej. I mieli rację. Byli zakochani wytłumaczyli, dlaczego ich związek nie przetrwał próby czasu.

Piotr i Stella
fot. Screen YouTube

Piotr i Stella z "Love Island" rozstali się. Choć Stella przeprowadziła się do Piotra do stolicy i wszystko wskazywało na to, że ich relacja rozwija się, ich związek ostatecznie nie przetrwał próby czasu. Fani podejrzewali, że ostatnio między tą dwójką nie układa się najlepiej. I trzeba przyznać, że mieli rację. Byli już zakochani wytłumaczyli fanom co się stało. Na Insta Stories zdradzili, że choć pracowali nad relacją, nie udało się.

Zobacz też: Love Island: Widzowie wściekli po decyzji uczestnika. Brutalnie porzucił partnerkę, polały się łzy

"Przyszliśmy do Was z ważnymi wiadomościami, bo jesteśmy winni wam szczerość. (...) Wiemy, że wiele osób trzymało za nas kciuki. Tak jest w związku dorosłych ludzi, czasem są tarcia. (...) Zamieszkaliśmy razem, daliśmy sobie szansę, ale życie to nie bajka. Doszliśmy do wniosku, że nie zbudujemy wspólnie przyszłości. Zamierzamy nadal utrzymywać kontakt. Co tu więcej mówić.." - wyznali Stella i Piotr na Instagramie. Warto podkreślić, że wcześniej rozstali się Ania i Czarek z "Love Island". Ich związek również nie przetrwał.

Kibicowaliście Stelli i Piotrowi?

loader