Obserwuj w Google News

Love Island: Patrycja i Mikołaj nie są już parą. Gwiazda programu ogłosiła rozstanie. "Nie jest w moim stylu"

2 min. czytania
04.07.2022 16:20
Zareaguj Reakcja

Patrycja Izydorczyk i Mikołaj Cieśla doszli do finału 5. edycji "Love Island" i wydawało się, że stworzą udany związek. Niestety, uczestniczka reality-show poinformowała, że ich relacja to już przeszłość. Dlaczego postanowili się rozstać?

Patrycja Izydorczyk
fot. screen: Instagram @patrycja.izydorczyk

" Love Island" to jeden z najpopularniejszych polskich programów randkowych, przedstawiciela coraz bardziej lubianej w naszym kraju odmiany reality-show. Po raz pierwszy produkcja oparta na brytyjskim formacie pojawiła się w ramówce Polsatu w 2019 roku. Bohaterami są mieszkańcy tytułowej wyspy: pięć kobiet i pięciu mężczyzn, którzy mają za zadanie tworzyć pary i zyskiwać sympatię widzów, by dojść do finału. Tam mogą zdecydować czy ważniejsze są dla nich pieniądze, czy uczucie, które być może połączyło ich przed kamerami. Do tej pory mogliśmy oglądać pięć edycji programu, którego gospodynią jest Karolina Gilon. Choć produkcja, podobnie jak konkurencyjny "Hotel Paradise", wielokrotnie była krytykowana za promowanie "pustych" uczestników i związków nastawionych na zysk, nadal cieszy się dużym zainteresowaniem.

W ostatniej odsłonie "Love Island" wiele emocji wzbudzała relacja Patrycji Izydorczyk i Mikołaja Cieśli. Ich związek rozwijał się bardzo dobrze, zyskali sympatię widzów i ostatecznie pożegnali się z show dopiero w finale, zajmując 2. miejsce. Wielu fanów było przekonanych, że będą jedną z niewielu par, która ułoży sobie życie po zakończeniu serii i stworzy stabilny związek. Niestety, tak się nie stało, niespodziewanie Patrycja poinformowała, że jej związek z Mikołajem to już przeszłość.

Redakcja poleca

Love Island: Patrycja Izydorczyk i Mikołaj Cieśla rozstali się. Pojawiło się oficjalne oświadczenie

Na Instastory Patrycji Izydorczyk pojawił się wpis, w którym finalistka "Love Island" informuje o zakończeniu związku.

- Myślę, że to już czas, żeby wam coś wyjaśnić... Jak sami zdążyliście już zauważyć, ostatnio coraz mniej mnie z Mikołajem. Jakiś czas temu nasze drogi się rozeszły i nie kontynuujemy tej relacji. Nie jest w moim stylu dodawanie takich rzeczy, bardzo dziwnie mi się to pisze, ale też wiem, że nie jestem w stanie w inny sposób wam tego zakomunikować, a pytań i domysłów jest pełno. Proszę o uszanowanie tej decyzji i niesnucie jakichś teorii. Mikołajowi życzę wszystkiego, co najlepsze i trzymam za niego kciuki - zdradziła.

Także Mikołaj opublikował post, w którym informuje o rozstaniu z Patrycją i dziękuje jej za wspólnie spędzony czas.

- Dziękuje Ci Patka za wszystkie wyjątkowe chwilę i to jak bardzo wyjątkowa byłaś dla mnie. Życzę Ci jak najlepiej i żebyś zawsze była szczęśliwa - napisał.

Wielu fanów Patrycji i Mikołaja byli zaszokowani zakończeniem ich relacji. Jak widać w "Love Island" trudno stworzyć związek na lata.

Post Patrycji Izydorczuk
fot. screen: Instagram / patrycja.izydorczyk