Zamknij

Love Island: Oliwia i Mikołaj rozstali się. "Czuć się szczęśliwym, a nie się męczyć"

04.03.2021 13:09

Oliwia i Mikołaj, para doskonale znana widzom z "Love Island", postanowiła się rozstać. W mediach społecznościowych zdradzili, co było powodem decyzji o zakończeniu związku. Nie szczędzili sobie miłych słów.

Oliwia i Mikołaj z Love Island
fot. materiały prasowe / Polsat

"Love Island" to niezwykle popularne randkowe reality show, które możemy oglądać na antenie Polsatu od 2019 roku. Program prowadzony przez Karolinę Gilon często porównywany jest do konkurencyjnego "Hotelu Paradise". W obu formatach uczestnicy i uczestniczki starają się stworzyć związki, przeżywają miłosne przygody, a czasem sercowe zawody. Wiele par tworzy się wyłącznie po to, by dotrzeć do finału i walczyć o duże pieniądze, część związków wychodzi jednak poza rajską wyspę i jest kontynuowana.

Tak było w przypadku Oliwii Knapek i Mikołaja Cieśli, jednej z najpopularniejszych par 2. edycji "Love Island". Połączyło ich uczucie i postanowili kontynuować relację także po zakończeniu programu, a wielu fanów szczerze im kibicowało. Niestety, prawdziwe życie to nie wakacje na rajskiej wyspie i partnerzy nie znaleźli wspólnego języka. Za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowili podzielić się ze swoimi wielbicielami informacją o zakończeniu związku po zaledwie kilku miesiącach. Najwyraźniej jednak pozostali przyjaciółmi, o czym mogą świadczyć komplementy, jakimi się obsypywali.

ZOBACZ TAKŻE: Wpadka z nowym sezonem "Love Island"? Niezadowoleni widzowie komentują: "To podstawowy błąd"

Love Island: Mikołaj i Oliwia zakończyli związek. Dlaczego się rozstali?

Informację o rozstaniu z Mikołajem opublikowała na swoim profilu na Instagramie Oliwia. Podziękowała także byłemu partnerowi i zapewniła, że łączące ich uczucie było prawdziwe.

- W odpowiedzi na liczne zapytania od mediów i przede wszystkim od Was, chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Mikołajem. Niełatwo jest mi o tym mówić, a tym bardziej pisać publicznie. Nie chcę podawać powodu... To, co się wydarzyło, jest pomiędzy nami. Mimo różnicy poglądów i charakterów próbowaliśmy, jednak nam się to nie udało. W związku trzeba czuć się szczęśliwym, a nie się męczyć (...) widziało się w telewizji. Wydaje mi się, że każdy, kto na nas spoglądał, widział, że naprawdę jest prawdziwe uczucie między nami i że się kochamy - oceniła.

Oliwia podziękowała także byłemu chłopakowi za wspólnie spędzone chwile.

- Dziękuję Ci za te piękne chwile jak i te złe, bo dzięki nim się więcej nauczyłam. Tyle razem przeszliśmy czego z nikim innym nie przeżyjemy (...) Mikołaju byłeś dla mnie kimś bardzo ważnym. Życzę Ci jak najlepiej i żebyś poukładał swoje sprawy i zrealizował marzenia - zakończyła.

Niezwykle miłym wpisem podzielił się także Mikołaj, nie szczędził Oliwii miłych słów. Podkreślił jednak, że czasem różnice charakteru są nie do przeskoczenia.

- Dziękuję Ci Oliwciu za wszystkie wspaniałe chwile, za cały wspólnie spędzony czas, za te piękne momenty, które z pewnością zostaną w mojej pamięci na zawsze. Dziękuję Ci za to, że mogliśmy stworzyć tak piękną historię, że poznaliśmy się w tak niesamowitym miejscu, że staraliśmy się stworzyć coś więcej (...) Jesteś wspaniałą, piękną młodą kobietą i życzę Ci w życiu jak najlepiej i wierzę, że dzięki swojemu charakterowi i uporowi jeszcze wiele zwojujesz i spełnisz wszystkie swoje marzenia i wyznaczone cele (...) Niestety, dzielą nas różnice charakteru, podejścia do pewnych spraw życiowych i też nie ma co ukrywać - jesteśmy na zupełnie innym etapie życiowym i podążamy w nieco innym kierunku. Mimo wszystko doświadczenia i przeżycia, które mogłem z Tobą dzielić przez ostatnie miesiące, wiele mnie nauczyły i są dla mnie nieocenione. Jeszcze raz, za wszystko Ci dziękuję i życzę Ci jak najlepiej - czytamy.

Cieszy fakt, że para potrafiła rozstać się w zgodzie, a Oliwia i Mikołaj pozostali przyjaciółmi.

loader