Zamknij

Love Island: Julia i Dominik wydali oświadczenie. Zwycięzcy rozstali się po trzech miesiącach

08.01.2021 12:04

Julia Nowakowska i Dominik Grot rozstali się. Zwycięzcy 2. edycji "Love Island", zakończyli związek po trzech miesiącach i postanowili wydać oświadczenie. Jak sami stwierdzili, ich "bajka" nie skończyła się happy endem.

Love Island
fot. materiały prasowe / Love Island / Polsat

"Love Island" to jeden z najpopularniejszych programów randkowych, w swoim formacie rywalizujący jedynie z "Hotelem Paradise". Reality show prowadzone przez Karolinę Gilon,  w którym kobiety i mężczyźni na tytułowej rajskiej wyspie starają się odnaleźć miłość, spotkało się z entuzjastyczną reakcją widzów. Choć program wzbudzał niemałe kontrowersje, a wiele osób zarzucało mu promowanie seksizmu i "płytkiego" myślenia, odniósł sukces. Fani mieli swoich faworytów, których życie interesuje ich nawet na długo po zakończeniu rywalizacji na Wyspie Miłości.

Zwycięzcami 2. edycji "Love Island" zostali Julia Nowakowska i Dominik Grot. Choć próbowali związać się z innymi partnerami, ostatecznie połączyło ich uczucie, które podbiło serca widzów. Zakochani zdaniem fanów mieli ogromne szanse na stworzenie stabilnego związku i prawdopodobnie dlatego dotarli do finału,  w którym zwyciężyli. Nie mieli wątpliwości, że chcą kontynuować znajomość, a wspólnie zainkasowali 100 tysięcy złotych wygranej. Niestety, okazało się, że związek nie przetrwał zbyt długo.

ZOBACZ TAKŻE: Love Island 3 - kiedy trzecia edycja programu Polsatu 2021 i czy będzie nowy sezon? [DATA]

Love Island 2: Julia i Dominik wydali oświadczenie dotyczące rozstania

W czwartek 7 stycznia na profilach Julii i Dominika pojawiły się oświadczenia dotyczące zakończenia związku, w który wierzyli liczni fani "Love Isnald".

- Słuchajcie moi drodzy. Dzisiaj trochę innych wieści. Chciałbym Wam powiedzieć, że bajka, która zaczęła się w Love Island, dobiegła końca i tym razem nie zakończyła się happy endem. Rozstaliśmy się z Julą. Nie chcę pisać jednak o powodach i szczegółach takiej decyzji. Nie jestem zwolennikiem tego, żeby poruszać takie tematy na Instagramie, szczególnie jeśli chodzi o kwestie rozstania. Po prostu nam się nie ułożyło, ale czuję się zobowiązany, żeby Wam to przekazać - poinformował Dominik.

-Nasz związek może się skończył, ale było więcej śmiechu niż łez … Uważam, że było warto. Trudno być szczęśliwym w tej chwili, ponieważ jest tak wiele emocji. Ale na razie – chcę podziękować za wszystkie wspaniałe wspomnienia zarówno na wyspie, jak i poza nią. Całe to doświadczenie było jednym z najwspanialszych doświadczeń w moim życiu – a najtrudniejszą częścią było przystosowanie się do prawdziwego życia i rozwój poprzez próby prawdziwej miłości w świetle reflektorów i mediów. Wiele się nauczyłam – szczególnie o sobie i muszę Ci za to podziękować ( ...) Niestety, zdaliśmy sobie sprawę, że nie pasujemy do siebie i to jest w porządku. Czasami najlepszym gestem miłości jest pozwolić komuś odejść, aby znaleźć miłość nam przeznaczoną. Przykro mi. Wszystkim, którzy w nas wierzyli, chcę powiedzieć, żebyście nie tracili nadziei na miłości. Miłość jest dostępna dla wszystkich – ale to ciężka praca. I próbowaliśmy z Dominikiem, naprawdę próbowaliśmy! Życzę mu wszystkiego najlepszego - stwierdziła Julia.

Cieszymy się, że para rozstała się w zgodzie, a Julia i Dominik pozostali przyjaciółmi.

loader