Zamknij

Love Island: Caroline i Mateusz nie są już parą. Finaliści show rozstali się

12.11.2021 16:19

Caroline i Mateusz zwyciężyli trzecią edycję "Love Island. Wyspa miłości". Choć wyglądali na zagraną parę, ich związek nie przeszedł próby czasu. Caroline poinformowała za pośrednictwem Insta Stories, że ona i Mateusz nie są już razem.

Caroline i Mateusz
fot. Piotr Molecki/ East News

Caroline i Mateusz to finaliści trzeciej edycji "Love Island". Wydawać by się mogło, że tworzą zgrany duet, któremu kibicowało mnóstwo fanów. Niestety, jak się okazało, ich związek to już przeszłość. Caroline zdradziła na Insta Stories, że już nie są razem. Finalistka "Love Island" wytłumaczyła, dlaczego już nie publikuje zdjęć z ukochanym na Instagramie.

Zobacz tez: Love Island: Widzowie wściekli po decyzji uczestnika. Brutalnie porzucił partnerkę, polały się łzy

Love Island: Caroline i Mateusz nie są już parą. Finaliści show rozstali się

"Ostatnio mam dużo wiadomości na temat tego, gdzie jest Mateusz. Niestety, nie wszystko jest tak piękne, jak wygląda w telewizji. Byliśmy w publicznym związku, któremu bardzo dużo z was kibicowało. Bardzo dziękujemy wam za całe wsparcie. Byliście z nami od początku i widzieliście, jak nasza miłość rozkwitała. Dlatego należy wam powiedzieć, że jesteśmy w dobrym kontakcie i będziemy się widywać, ale na razie nie jesteśmy razem" - wyznała Caroline.

Caroline podkreśliła też, że nie chce zdarzać powodów rozstania.

Jest to trudny dla obu z nas czas i chcemy, abyście uszanowali naszą prywatność. Nie jesteśmy w stanie odpowiadać na pytania dlaczego nie jesteśmy razem. Jeśli znacie mnie z programu, to wiecie, że kieruję się tym, co ma być, to będzie. Oboje jesteśmy dobrej myśli" - napisała Juchniewicz.

W komentarzach fani przyznali, że są mocno zaskoczeni rozstaniem pary. "Szkoda, serio, bo idealnie do siebie pasowali", "mega im kibicowałam i byłam pewna, że będą ze sobą długo. Szkoda", "myślałam, że będą razem na zawsze" - komentowali rozczarowani.

loader