Zamknij

Love Island 3: Dominika Wróbel ma chłopaka i złamała zasady? Nie brakuje gorących zdjęć

17.03.2021 12:31

Dominika Wróbel dołączyła do "Love Island 3" i wzbudziła spore zainteresowanie. Jej profil na Instagramie wskazuje jednak, że może być w związku. Czyżby atrakcyjna blondynka miała naruszyć jedną z najważniejszych zasad programu?

Karolina Gilon, prowadząca "Love Island"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

"Love Island" już po raz trzeci gości na antenie Polsatu. Prowadzony przez Karolinę Gilon randkowy program, bezpośredni konkurent "Hotelu Paradise", zyskał duże zainteresowanie. Wysportowani, młodzi uczestnicy zamknięci na tytułowej rajskiej wyspie walczą o pieniądze, tworząc związki, często mało romantyczne i nastawione na zwycięstwo lub po prostu dobrą zabawę. Program krytykowany był za promowanie płytkiego podejścia do życia i seksizm, jednak ma spore grono oddanych fanów, którzy emocjonują się każdym kolejnym zauroczeniem, dramatem czy intrygą.

Producenci podgrzewają atmosferę, wprowadzając stopniowo nowych uczestników, którzy mają zburzyć panujący porządek, a być może nawet rozbić niektóre związki, które zdążyły powstać. W 3. edycji jedną z takich postaci jest Dominika Wróbel. Niemal od razu po pojawieniu się na wyspie wywołała ogromne emocje, choć nie tylko pozytywne. Panowie żywiołowo zareagowali na seksowną blondynkę. O wiele mniej entuzjastyczne były panie, które dały "nowej" do zrozumienia, że nie mają zamiaru się z nią zaprzyjaźnić.

ZOBACZ TAKŻE:  Love Island: Oliwia i Mikołaj rozstali się. "Czuć się szczęśliwym, a nie się męczyć"

Love Island 3: Dominika Wróbel ma chłopaka. Na Instagramie nie brakuje romantycznych zdjęć

Dla Dominiki Wróbel "Love Island" nie jest debiutem w kontrowersyjnych randkowych programach. Uczestniczka wzięła udział w brytyjskim wydaniu "Ex na plaży". W pamięci widzów utkwiła między innymi sytuacja, kiedy rzucała w jednego z potencjalnych partnerów ciastem. Nie wiadomo jednak, czy Dominika wzięła sobie do serca jedną z zasad programu Polsatu, który zaprasza do programu singli i singielki.

Tymczasem na profilu Wróbel bez trudu można znaleźć zdjęcia, na których pozuje u boku przystojnego mężczyzny, a w opisach niektórych fotografii nawet wyznaje mu miłość. Nie brakuje czułych objęć i pocałunków, i choć ostatnie zdjęcie opublikowane zostało ponad pół roku temu, wielu internautów podejrzewa, że Dominika nadal jest w związku, a udział w "Love Island" to próba wybicia się w mediach. Nie wiadomo, czy stacja Polsat postanowi wyjaśnić te rewelacje.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader