Obserwuj w Google News

Loni Willison żyje na ulicy. Dramatyczne zdjęcia modelki i byłej żony aktora "Słonecznego patrolu"

2 min. czytania
22.04.2021 16:12
Zareaguj Reakcja

Loni Willison dała się poznać światu jako modelka oraz żona Jeremy'ego Jacksona, aktora ze "Słonecznego Patrolu". Życie celebrytki w ostatnich latach dramatycznie się zmieniło. Willison jest bezdomna. Niedawno została dostrzeżona przez fotoreporterów na ulicy Los Angeles.

Loni Willison
fot. MJT/AdMedia/Capital Pictures/East News

Loni Willison mierzy się z bezdomnością. 37-latka jeszcze kilka lat temu była rozpoznawalną modelką i żoną gwiazdy "Słonecznego Patrolu". Loni poznała Jeremy'ego Jacksona w 2003 roku i wyszła za niego w 2012 roku. Choć ich związek na początku bardzo dobrze się układał, sytuacja diametralnie się zmieniła. Aktor zaczął stosować wobec żony przemoc fizyczną oraz psychiczną. Modelka przez kilka lat starała się naprawić ich relację i pomóc mężowi, który był uzależniony od alkoholu i narkotyków. Ostatecznie jednak podjęła decyzję o rozwodzie. Loni Willison odeszła od Jacksona, gdy ten bardzo dotkliwie ją pobił.

Po rozstaniu ze znanym aktorem Loni chciała rozpocząć karierę z dala od świateł fleszy. Modelka usunęła się z show-biznesu i próbowała swoich sił m.in. jako agentka nieruchomości czy asystentka w salonie urody. Niestety, gdy w 2016 roku straciła pracę, przeszła załamanie i trafiła na ulicę.

Zobacz także:  John Travolta przerwał milczenie po śmierci żony. "Czułem się przesiąknięty bólem"

Loni Willison mierzy się z bezdomnością. Była modelka straciła zęby

Loni Willison odrzuca pomoc rodziny oraz przyjaciół. Była modelka uzależniła się od narkotyków. Jej fatalny stan uwiecznili ostatnio fotoreporterzy. Na najnowszych zdjęciach widać, że była celebrytka straciła prawie wszystkie zęby.

- Straciłam dwie prace i wszystko się rozpadło [...] Mogę żyć na własną rękę. Mam tutaj wszystko, czego potrzebuję. Nikogo tak naprawdę nie obchodzę, ja nie chcę widzieć ich, a oni mnie. Nie mam telefonu komórkowego, mam co jeść i miejsce do spania - wyznała jakiś czas temu.