Zamknij

Liam Payne i Maya Henry rozstali się. Piosenkarz zerwał zaręczyny: "Muszę popracować nad sobą"

07.06.2021 14:54

Liam Payne zerwał zaręczyny z Mayą Henry. Brytyjski wokalista, który zdobył rozpoznawalność jako członek zespołu One Direction, opowiedział o trudnym rozstaniu. Przyznał, że "nie jest zbyt dobry w związkach" i czeka go wiele pracy, zanim ponownie zdecyduje się na tworzenie z kimś bliższej relacji.

Liam Payne
fot. Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Liam Payne to brytyjski piosenkarz i autor tekstów, który zdobył rozpoznawalność dzięki zespołowi One Direction. Członkowie popularnego boysbandu w 2015 roku zdecydowali się rozpocząć kariery solowe. Od tego czasu fani chętnie śledzą nowe wątki w karierze i życiu prywatnym ulubionych wykonawców. Teraz uwagę mediów przykuł Liam Payne. Wokalista zdradził, że rozstał się z obecną partnerką - Mayą Henry, z którą zaręczył się w sierpniu 2020 roku.

- Czuję, bardziej niż cokolwiek w tym momencie, że jestem rozczarowany sobą, ciągle krzywdzę ludzi. To mnie denerwuje. Po prostu nie byłem zbyt dobry w związkach i wiem, jaki jest mój wzorzec rzeczy z relacjami w tym momencie. Po prostu nie jestem w nich zbyt dobry, więc muszę popracować nad sobą, zanim zdecyduję się na kogoś innego - powiedział artysta w rozmowie ze Stevenem Barlettem do jego podcastu.

Zobacz także: Liam Payne pozuje nago na Instagramie. Odważne zdjęcie zszokowało fanów [FOTO]

Liam Payne zerwał zaręczyny z Mayą Henry

Liam Payne ma już za sobą jedno trudne rozstanie. W 2018 r. skończył się jego związek z brytyjską wokalistką Cheryl, znaną z zespołu Girls Aloud. Choć para doczekała się syna, ich relacja nie przetrwała próby czasu. Tym razem Liam planuje dać sobie więcej czasu, zanim wejdzie w kolejny związek. Przyznał, że musi skoncentrować się na sobie i ma nadzieję, iż jego była partnerka również czuje podobnie.

- Do tego właśnie dotarłem w moim ostatnim związku. Po prostu nie byłem już dobrą wersją siebie, którą doceniałam i lubiłem być. Mogę szczerze powiedzieć, że czuję się poza tym lepiej. Nie czułem się dobrze, robiąc to, co zrobiłem, ale to musiało się wydarzyć. To po prostu najlepszy sposób na powiedzenie, że to było najlepsze dla nas obu. Ale po prostu tak się czuję. Wiem, że to był problem, więc muszę to rozwiązać. Już czuję się dobrze. To już mnie bardziej skoncentrowało i mam nadzieję, że ona jest szczęśliwa - dodał.

loader