Zamknij

Lexy Chaplin ma koronawirusa. Znana youtuberka apeluje do fanów: "Uważajcie na siebie"

26.08.2020 09:09

Lexy Chaplin zdradziła, że jest chora na COVID-19. Youtuberka znana przede wszystkim z Teamu X zaapelowała do fanów, by nie lekceważyli zagrożenia. Opowiedziała również, jakich objawów zarażenia doświadczyła.

Lexy Chaplin
fot. Instagram/@lexychaplin

Lexy Chaplin to 21-letnia influencerka, której popularność przyniosło dołączenie do Teamu X. Internauci przez wiele tygodni mogli obserwować, jak wygląda życie dziewczyny na co dzień. Team X tworzyli także Stuu (Stuart Burton), Marcin Dubiel, Julia Kostera oraz Kacper Błoński. Od jakiegoś czasu Lexy jest mniej aktywna na swoim własnym kanale na Youtube. Kontaktuje się jednak z fanami na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,1 mln osób.

Ostatnio w jednej z relacji w mediach społecznościowych Lexy przyznała, że zaraziła się koronawirusem. Youtuberka przyznała, że nie chce tworzyć szumu wokół własnej osoby, jednak postanowiła podzielić się swoją historią, by ostrzec i uczulić fanów.

- Nie chcę wokół siebie robić jakiegoś dużego szumu teraz, ale muszę wam coś powiedzieć. Dzisiaj robiłam testy i przed chwilą dostałam wyniki i wynik jest pozytywny. Mam koronawirusa. Jest mi smutno. Dowiedziałam się 15 minut temu, więc nie wiem jeszcze, co się będzie działo. Chciałam wam powiedzieć, bo się ostatnio dziwnie zachowywałam na story, bo się źle czułam i nie wiedziałam, o co chodzi, nie chciałam nic za szybko mówić, ale wyszło, jak wyszło. I'm so f***ing sad - zaczęła opowiadać w relacji Lexy Chaplin.

Zobacz także: Doja Cat zakażona koronawirusem. Wcześniej drwiła z pandemii: "Mam to w du***"

Lexy Chaplin z Teamu X ma koronawirusa

Lexy opowiedziała także o swoich objawach. Okazuje się, że 21-latka mocno odczuwa skutki zarażenia.

- Dostaję pytania, jak się czuję. Słabo, bardzo słabo, jest mi tak jakoś dziwnie, nie mam energii. Straciłam kompletnie smak i węch. Nic nie czuję, nic kompletnie, więc that's cool. I muszę sobie wymyślić jakieś zajęcia przez następne dwa tygodnie, bo będę miała kwarantannę - wyjaśniła.

Lexy Chaplin zaapelowała do fanów, by uważali na siebie i dbali o swoje zdrowie. Poprosiła również, by ci, którzy niedawno mieli z nią kontakt, przebadali się pod kątem COVID-19.

- Mówię to na story po pierwsze, żeby przypomnieć wam, że koronawirus i cała pandemia is real, it's f***ing real. Więc uważajcie na siebie, pilnujcie się. Mówię to też do wszystkich moich znajomych, z którymi się spotykałam ostatnio. Get tested - dodała.

loader