Obserwuj w Google News

Lewandowska po raz pierwszy pokazała twarze obu córek na jednym zdjęciu. "Starsza podobna do taty" [FOTO]

2 min. czytania
06.06.2022 14:56
Zareaguj Reakcja

Anna Lewandowska unikała publikowania wizerunku swoich dzieci, tym razem jednak pokazała twarze obu córek na jednym zdjęciu. Internauci zachwycali się Laurą i Klarą, nie zabrakło porównań do znanych rodziców. 

Anna i Robert Lewandowscy
fot. screen: YouTube / Dla Ciekawskich

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek, znana zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami. Żona Roberta Lewandowskiego, jednego z największych gwiazdorów piłki nożnej na świecie, pokazała, że ma niezwykłą smykałkę do biznesu. "Lewa" zarobiła na branży fitness ogromne pieniądze i uważana jest za czołową propagatorkę sportowego stylu życia i zdrowego odżywiania. Jest przy tym także celebrytką, influencerką, a dla wielu Polek wręcz wzorem kobiety sukcesu, która łączy zawodową karierę z byciem mamą.

Nie jest tajemnicą, że rodzina Lewandowskich uznawana jest za jedną z "power couple", a doniesienia z życia prywatnego małżonków śledzi szerokie grono oddanych fanów. Ania i Robert pobrali się w 2013 roku, cztery lata później na świat przyszła ich córeczka Klara. W 2020 roku trenerka i piłkarz po raz kolejny zostali rodzicami, urodziła się mała Laura. Choć "Lewa" publikowała w sieci wiele rodzinnych zdjęć, wielką rzadkością było zobaczenie twarzy którejś z dziewczynek. Tym razem jednak w sieci pojawiła się fotografia, na której możemy podziwiać je obie.

ZOBACZ TAKŻE: Polskie gwiazdy obchodzą Dzień Dziecka. Urocze zdjęcia i powroty do przeszłości [GALERIA]

Redakcja poleca

Anna Lewandowska pokazała twarze córeczek. Laura i Klara na jednym zdjęciu

Na profilu Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Laurę i Klarę Lewandowskie, które w identycznych ubraniach uśmiechają się do siebie i przybijają sobie "piątkę". To niecodzienna fotografia, na której możemy oglądać profile obu córek Ani i Roberta.

- Sisters - krótko opisała zdjęcie szczęśliwa mama.

Jak można się było spodziewać, zdjęcie dziewczynek wywołało euforyczne reakcje fanów oraz polskich gwiazd.

- Cudaki - napisała Maja Bohosiewicz.

- Fajowe. Starsza podobna do taty, a mała to ty, Aniu.

- Piękny widok, dziewczynki super.

- Klara cały tata, Laura cała mama a podobne do siebie jak bliźniaczki - wtórowali aktorce internauci.

Internauci nie byli zgodni, która z dziewczynek jest bardziej podobna do mamy, a która do taty.