Obserwuj w Google News

Laura z "Love Island" urodziła. Wcześniej informowała o poważnej wadzie u córeczki [FOTO]

2 min. czytania
18.08.2022 17:14

Laura Sieka znana z "Love Island" została mamą. Na Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia nowo narodzonej córki gwiazdy reality show. W czasie ciąży u dziewczynki zdiagnozowano poważną wadę rozwojową. 

Laura Sieka z "Love Island"
fot. Instagram:@laura_sieka

Laura Sieka była uczestniczką trzeciej edycji "Love Island. Wyspa miłości". W reality show nie znalazła wymarzonego mężczyzny. Stało się to dopiero po programie, gdy poznała starszego o 14 lat Bartka. W styczniu Laura przekazała, że razem z partnerem zostaną rodzicami. 

Niestety radosne oczekiwanie na córeczkę zmąciła koszmarna diagnoza: u nienarodzonej dziewczynki stwierdzono wytrzewienie jelit (gastroschisis), groźny stan, w którym jelita wydostają się na zewnątrz ciała przez powłoki brzuszne.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że nasza księżniczka jest chora. A dokładnie wadę rozwoju gastroschisis, która jest wytrzewieniem jelitek. Ciąże będziemy przerywać w 36 Tc i nasz maluszek będzie operowany. Nie wiemy, dlaczego tak się stało... Ale wiemy jedno, jesteśmy rodzicami, którzy dadzą radę, którzy będą walczyć o to małe życie i już się nie możemy doczekać, aż będzie z nami - napisała w kwietniu gwiazda "Love Island". 

Choroba naszego dziecka jeszcze bardziej nas zbliżyła do siebie i, mimo że kręcą się łzy w oczach i pytanie, dlaczego nas to spotkało, nie odbiera nam to radości i oczekiwania naszego maluszka - dodała. 

Redakcja poleca

Laura Sieka z "Love Island" urodziła 

Po kilku miesiącach od tamtej wiadomości Laura Sieka poinformowała, że jej córeczka Mia jest już na świecie. 

Nic więcej mi już do szczęścia nie potrzeba. Chyba że pies. Kocham was. Rodzina Baltazarków w komplecie - przekazała pod zdjęciami z porodówki.

Dziewczynka przyszła na świat 18 sierpnia nad ranem poprzez cesarskie cięcie. Laura podziękowała wszystkim za życzenia i przekazała, że obecnie całą rodziną przebywają w szpitalu, czekając na operację

Dziękuję, kochani, za wszystkie wiadomości. Jutro wam odpiszę, dziś dochodzę do siebie. A @baltazar_well celebruje chwile z Mią w szpitalu przed operacją. 

2
fot. Instastories:@laura_sieka

Była uczestniczka "Love Island" nie ujawniła szczegółów stanu dziecka. Mia zaraz po narodzinach została umieszczona w inkubatorze. Jak widać na zdjęciach udostępnionych na Instagramie, mimo poważnych komplikacji, wygląda na bardzo silną.

W jednym z Q&A Laura Sieka informowała, że córka zaraz po porodzie będzie operowana. Była jednak dobrej myśli. 

Nie boimy się, bo wiemy, że jesteśmy pod opieką najlepszych specjalistów. Mała przejdzie operację od razu po porodzie. Jest to wada wysoko rokująca, więc to nas uspokaja - wyjaśniła. 

Trzymamy mocno kciuki, żeby operacja się udała!

1
fot. Instastories:@laura_sieka
Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News