Zamknij

Lara Gessler zdradziła, dlaczego poszła do ślubu z brzuszkiem. "To było dla rządu polskiego"

07.03.2022 14:03

Lara Gessler jakiś czas temu związała się z Piotrem Szelągiem, za którego wyszła w 2020 roku. Lara przysięgę małżeńską składała, będąc w ciąży. W programie Izabeli Janachowskiej córka Magdy Gessler zdradziła, dlaczego tak bardzo zależało jej na ślubie przed narodzinami córki.

Lara Gessler
fot. Instagram,com/ Lara Gessler

Lara Gessler za Piotra Szeląga wychodziła dwa razy. Wzięła z nim ślub w 2020 roku, a przysięgę małżeńską składała, będąc w ciąży. Z kolei w grudniu zeszłego roku córka Magdy Gessler powiedziała "tak" ukochanemu po raz drugi. Ceremonia odbyła się w luksusowej leśniczówce w Zakopanem, natomiast wesele trwało kilka dni. Na imprezę zostały zaproszone polskie gwiazdy, m.in. Aleksandra Domańska, Katarzyna Sokołowska oraz Robert Kupisz.

O tym, dlaczego Larze zależało na ślubie przed narodzinami córeczki, opowiedziała w programie Izabeli Janachowskiej.

Zobacz też: Lara Gessler oferuje pracę osobom z Ukrainy. Córka Magdy Gessler zamieściła ogłoszenie [FOTO]

Lara Gessler zdradziła, dlaczego poszła do ślubu z brzuszkiem. "To było dla rządu polskiego"

"Może ze względu na to, że już byłam wcześniej żoną i chciałam, żeby wszystko tak było klarownie odcięte. Cieszę się, że zdążyliśmy. To było totalnie szalone, ale wiedzieliśmy, że to nie jest ten właściwy ślub. To był ślub dla rządu polskiego, a nie za bardzo dla nas" - powiedziała celebrytka w programie Janachowskiej.

Lara podkreśliła, że wszystko odbyło się bardzo spontanicznie.

"Jako świadków wzięliśmy ludzi, których zawsze mamy przy sobie - to była moja menedżerka, a świadkiem Piotra był jego partner z kancelarii. Udało się jeszcze wziąć mojego brata, który porobił nam jakieś zdjęcia. Było to zabawne, szalone, wzruszające, ale wiedzieliśmy, że jeszcze będzie taki ślub, jaki nam się marzy. Wiedziałam, że chcę, żeby to była trzydniowa impreza" - wytłumaczyła córka Magdy Gessler.

Lara Gessler i Piotr Szeląg doczekali się córeczki Neny, która jest oczkiem w głowie rodziców.

loader