Zamknij

Lara Gessler zaliczyła modową wpadkę? Córka Magdy Gessler w bardzo krótkiej sukience

Sylwia Wamej
22.01.2020 16:46

Lara Gessler zaliczyła modową wpadkę? Córka Magdy Gessler pojawiła się na premierze kolekcjii Roberta Kupisza w bardzo krótkiej sukience, przypominającej bluzkę. Fani pytają, czy Lara zapomniała spódnicy.

Lara Gessler
fot. Piotr Fotek/ Reporter/East News

Lara Gessler zaliczyła modową wpadkę na salonach?

Lara Gessler zaliczyła modową wpadkę na premierze kolekcji Roberta Kupisza? Córka Magdy Gessler pojawiła się na modowym evencie w bardzo krótkiej, rozkloszowanej sukience, do której dobrała czarne botki. Luźna sukienka bardziej przypomina bluzkę i może wyglądać tak, jakby Klara zapomniała spódnicy, na co zresztą zwrócili też uwagę fani na Instaramie. Lara szybko jednak podkreśliła, że pod sukienką miała skórzane szorty. 

Lara Gessler pokazała nowego partnera - Rafała

Fani pod najnowszym zdjęciem Lary Gessler na Instagramie najbardziej komplementują jej nogi. "Cudne nogi", "ale ty masz nogi", "ale noga", szacun" - zachwycali się. Lara Gessler na prezentacji kolekcji Roberta Kupisza pokazała się z nowym partnerem - Rafałem.

"Uważam, że ważne jest to, aby dbać przede wszystkim o relacje. Jak za wcześnie wychodzisz do ludzi, to się nie skupiasz na samej tej relacji. Jeśli masz coś i chcesz to chronić, to musisz to po prostu chronić. Możecie nam życzyć dobrego życia, ślub nie ma znaczenia, mogę to potwierdzić". - mówiła Lara Gessler w wywiadzie dla Jastrzab Post.pl.

 

RadioZEt.pl/SW