Zamknij

Lara Gessler zadebiutowała w roli modelki na wybiegu. "Fryzura i makijaż bardzo niekorzystne" [FOTO]

22.10.2021 14:38

Lara Gessler wzięła udział w jubileuszowym pokazie MMC. Córka Magdy Gessler zaprezentowała jeden z projektów marki, przechodząc po wybiegu. Pod zdjęciem ucharakteryzowanej gwiazdy sypią się gratulacje, ale jeden komentarz szczególnie przykuł uwagę Lary. 

Lara Gessler
fot. Piotr Molecki/East News

Lara Gessler niedawno obchodziła pierwszą rocznicę ślubu z Piotrem Szelągiem. Kilka dni później świętowała urodziny córki Neny, która przyszła na świat rok temu. W życiu córki Magdy Gessler ostatnio sporo się dzieje także w sferze zawodowej. 32-latka współprowadzi warszawską cukiernię Słodki Słony, gdzie czuwa nad przygotowywaniem oryginalnych wypieków. Niedawno miała okazję stworzyć specjalne menu dla pięciogwiazdkowego hotelu w Szklarskiej Porębie. Poza tym Lara realizuje różne projekty związane ze swoją działalnością w social mediach, gdzie pojawia się jako influencerka promująca marki modowe i kosmetyki. 

Córka Magdy Gessler i zmarłego niedawno Piotra Gesslera nie ukrywa, że jest wielką miłośniczką mody. Lubi nie tylko nosić ubrania stylowe i wygodne, ale także przykłada wagę do tego, żeby były to projekty polskich marek. Trzy lata temu sama zabrała się za projektowanie i stworzyła kolekcję sukien ślubnych w stylu boho we współpracy z marką Juliette Atelier. Prywatnie Lara zna się z wieloma projektantami i chętnie pokazuje się w ich projektach. Nic więc dziwnego, że gdy zaproponowano jej udział w jubileuszowym pokazie duetu MMC, zgodziła się bez namysłu. 

Lara Gessler zadebiutowała w roli modelki na pokazie MMC 

Tym razem córka Magdy Gessler miała okazję wcielić się w rolę modelki i zaprezentować projekt marki na wybiegu. Lara nie kryła radości z nowego doświadczenia. 

No dobra… nie sądziłam, że kiedykolwiek pojawi się tu takie zdjęcie. To były ogromne emocje i niesamowita adrenalina. Dobrze, że ostatnie kilka dni obfitowały w ważne chwile, i nie miałam kiedy o tym wszystkim myśleć. Dziękuję @mmcstudiodesign za ten zaszczyt wzięcia udziału w Waszym jubileuszowym pokazie. @ilona_majer @rmichalak @kasiasokolowska_official mam nadzieję, że nie zawiodłam Waszych oczekiwań. Cieszę się, że dzięki Wam mogłam zrobić coś po raz pierwszy i zrozumieć jeszcze bardziej Wasz wspaniały, kreatywny świat. Sto lat dla Was. Jesteście pięknymi ludźmi - napisała. 

Na zdjęciach widzimy Larę Gessler w długiej luźnej sukience i z gładko ułożonymi włosami. Internauci komplementowali 32-latkę i pisali, że prezentowała się na pokazie jak profesjonalna modelka. Niemniej nie wszystkich internautów przekonała charakteryzacja wymyślona przez stylistów. 

Kurczę, ta fryzura i makijaż bardzo niekorzystne - zwróciła uwagę jedna z obserwatorek Lary. 

Córka Magdy Gessler wyjaśniła, że nie miała wpływu na swój wygląd. 

Co innego wyjście na event, a co innego pokaz. Tu modelki i modele są tylko płótnem dla pomysłu projektantów. Trzeba być gotowym na to, że masz przedziałek tak, jak nie lubisz, masz niepomalowane rzęsy czy buty, które Ci się nie podobają. Decydując się na udział w pokazie prywatne preferencje zostają w domu, w ich miejsce przyda się trochę dystansu do siebie - wytłumaczyła Lara.

Siwiec skrytykowana za kożuch z jagnięcej skóry. Jej tłumaczenie poraziło fanów. "Kosmos żenady"

loader
Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News