Zamknij

Lara Gessler wspomina zmarłego ojca w jego urodziny. "Pierwszy raz do Ciebie nie zadzwonię"

Anna Skalik
14.03.2022 13:02

Lara Gessler wspomina zmarłego ojca w jego urodziny. Jak co roku córka Magdy Gessler dodała w mediach społecznościowych wpis, w którym świętuje urodziny taty. Tym razem jednak jest to wpis pełen smutnych słów, bo minęło już ponad pół roku od śmierci restauratora.

Lara Gessler
fot. Instagram/Lara Gessler/screen

Lara Gessler zamieściła w social mediach emocjonalny wpis, w którym wspomina swojego zmarłego ojca. Piotr Gessler odszedł w nocy z 26 na 27 sierpnia 2021, a jak ujawniła potem rodzina, główną przyczyną śmierci były powikłania po operacji, jaką restaurator przeszedł kilka miesięcy wcześniej. Zgodnie z życzeniem tata Lary Gessler został skremowany i pochowany na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie.

Właśnie w mediach społecznościowych Lara Gessler przypomniała, że właśnie dziś jej tata obchodziłby urodziny. Dla Lary, która miała z ojcem bardzo dobry kontakt, jest to bardzo przykry moment. "Dziś mi Ciebie tak strasznie brak" - napisała.

Zobacz także: Dziennikarka z Ukrainy pracuje w TVN24. Zabrała głos w programie na żywo. "Tam jest mój tata" 

Lara Gessler wspomina zmarłego ojca w jego urodziny

Na Instagramie Lara dodała stare zdjęcie, na którym widzimy ją jeszcze jako małą dziewczynkę ze słodkimi loczkami. Razem z nią stoi jej tata, obejmując ramiona dziewczynki. Lara dodawała podobne posty w każde urodziny ojca.

Dziś są Tatuniu Twoje urodziny. Pierwszy raz do Ciebie nie zadzwonię. Nie będę życzyła Ci szczęścia, zdrowia i cukierni w Maladze. Nie opowiesz mi, co przygotowujecie na dzisiejszą kolacje i nie zobaczę Twojego skrępowania, kiedy otwierasz prezent ode mnie. Jakkolwiek nie byłby skromny, zawsze tak reagowałeś. Dziś mi Ciebie tak strasznie brak, chociaż cieszę się, że nie musisz oglądać tej Wojny. Dziś mam Cię w sercu. Tu towarzyszyć mi będziesz już zawsze - napisala Lara.

Gwiazdy, które odeszły. Te znane osoby zmarły w 2021 roku [GALERIA]
20 Zobacz galerię
fot. Bartosz KRUPA/East News/ MW/East News