Zamknij

Lara Gessler ubiera córkę w second handach. Kupuje jej używane ubrania

04.08.2021 10:51

Lara Gessler jest jedną z tych gwiazd, którym leży na sercu los planety. Córka Magdy Gessler często wybiera i promuje ekologiczne produkty. Okazuje się, że ma to na uwadze także podczas kupowania ubrań dla córki. Właśnie dlatego większość ubrań Neny pochodzi z second handów.

Lara Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Lara Gessler jest świadomą ekologicznie osobą, o czym często opowiada na swoich profilach w mediach społecznościowych. Gwiazda wybiera takie produkty, które nie szkodzą naszej planecie. Okazuje się, że ma także racjonalne podejście do mody, w tym także ubrań, które wybiera dla córki. Ostatnio zorganizowała na InstaStories serię Q&A, czyli pytań i odpowiedzi. Podczas rozmowy z fanami poruszyła temat ubranek dziecięcych.

Lara Gessler kupuje córce używane ubrania

Okazuje się, że Lara Gessler chętnie stawia na ubrania z drugiej ręki. Dostęp do używanych, a jednocześnie schludnych i modnych ciuchów stał się w ostatnich latach jeszcze większy. Teraz używane ubrania można dostać nie tylko w tzw. ciucholandach, ale także w internecie. Użytkownicy chętnie odsprzedają za niewielką cenę ubrania, których nie zamierzają więcej nosić. Lara Gessler przyznała, że w ostatnim czasie większość ubrań dla małej Neny kupuje właśnie w ten sposób.

- W ostatnich miesiącach większość naszych rzeczy jest z drugiej ręki - przyznała Lara na InstaStories.

Co myślicie o takim podejściu?

loader