Zamknij

Lara Gessler świętuje roczek córeczki. Pokazała uroczy filmik [WIDEO]

20.10.2021 11:03

Lara Gessler rok temu została mamą wyczekanej córeczki Neny. Gwiazda świętuje pierwsze urodziny córeczki, a z tej okazji na jej profilu pojawił się uroczy filmik z maleństwem w roli głównej.

Lara Gessler
fot. Viphoto/ East News

Lara Gessler i Piotr Szeląg rok temu zostali rodzicami wyczekanej córeczki Neny. Córka Magdy Gessler świętuje właśnie pierwsze urodziny latorośli. Z tej okazji na jej instagramowym profilu pojawił się uroczy filmik z najbardziej wzruszającymi momentami z życia jej córeczki.

Lara Gessler świętuje roczek córeczki. Pokazała uroczy filmik [WIDEO]

"Tak szybko to wszystko się stało. Od krecika do roześmianej maluszki podjadającej wszystko, co się da i biegającej dookoła. Kocham, kocham, kocham! Dziekuje Ci losie za tę kruszynkę. I Dziekuję najlepszemu Tatusiowi na ziemi" - napisała Lara Gessler, komplementując swojego ukochanego w roli ojca. 

Pod urodzinowym wideo pojawiło się mnóstwo życzeń dla małej Neny i ciepłych słów. "Sto lat Nena! Ps. Masz ekstra starych.  Lara dla Ciebie uściski. To też Twoja rocznica - porodu i zostania mamą. Całujemy Waszą trójkę najmocniej" - napisała Justyna Nagłowska, "sama słodycz" - dodała Maffashion, "sto lat dla Malutkiej", "cudnie, roczek zleciał. Zdówka dla Was", "wszystkiego najlepszego Nena, rośnij pięknie i zdrowo"  - pisali fani Lary Gessler.

W ostatnim czasie życie Lary Gessler wywróciło się do góry nogami. Gwiazda została mamą i wyszła za mąż za Piotra Szeląga. Niestety, z początkiem września Lara straciła swojego tatę-Piotra Gesslera, który zmarł po powikłaniach po operacji.

loader