Zamknij

Lara Gessler świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia [FOTO]

11.10.2021 14:56

Lara Gessler i Piotr Szeląg rok temu wzięli ślub. W dniu pierwszej rocznicy córka Magdy Gessler udostępniła niepublikowane wcześniej zdjęcia z dnia ceremonii. Była wówczas w zaawansowanej ciąży.

Lara Gessler
fot. TRICOLORS/East News

Lara Gessler jesienią 2020 roku wzięła ślub z warszawskim prawnikiem Piotrem Szelągiem. Córka znanej z "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler i zmarłego niedawno restauratora Piotra Gesslera od roku cieszy się statusem szczęśliwej mężatki oraz mamy. Krótko po ślubie prowadząca cukiernię Słodki Słony urodziła córkę Nenę i sprawiła, że Magda Gessler po raz pierwszy w życiu została babcią. 

Słynnej restauratorki nie było jednak na uroczystości ślubnej córki, ponieważ przebywała za granicą. Lara Gessler i Piotr Szeląg zdecydowali się na skromną ceremonię i nie informowali o niej nikogo z mediów. Lara poszła do ślubu będąc w zaawansowanej ciąży. Miała na sobie minimalistyczną białą sukienkę, której cena jak się okazało nie przekraczała 300 złotych. Kreację ciężarnej gwiazdy, jak i nietypową stylizację pana młodego, można było podziwiać w sesji ślubnej Lary Gessler i Piotra Szeląga, która ukazała się na Instagramie. W pierwszą rocznicę ślubu fani pary mieli okazję obejrzeć niepublikowane dotąd fotki z tamtego dnia. 

Lara Gessler i Piotr Szeląg świętują pierwszą rocznicę ślubu

Rok po tamtych wydarzeniach na profilu Lary Gessler pojawiły się zdjęcia "z brzuszkiem" zrobione w dniu ceremonii. 

Rok temu o tej porze byłam już szczęśliwą żoną Piotra Szeląga, a za 9 dni urodzi się Nena. Dziękuję Ci Kochanie za ten rok. Razem najlepiej - napisała Lara. 

Najbardziej lubię kierować miłość w Twoim kierunku Laruniu. Dziękuję Ci za każdy dzień z Tobą - odpisał jej mąż.

Para ponownie odebrała masę gratulacji i życzeń od internautów oraz zaprzyjaźnionych gwiazd. Nie obeszło się też bez komplementów na temat wyglądu ciężarnej Lary, której kreacja w zeszłym roku wzbudziła spore zainteresowanie w sieci. 

Przypomnijmy, że Piotr Szeląg jest drugim mężem Lary Gessler. 32-latka wcześniej była żoną barmana Pawła Rucza, lecz ich małżeństwo zakończyło się po niespełna dwóch latach w 2017 roku. 

Bartłomiej Topa zostanie ojcem. 54-letni aktor czeka na bliźniaczki [FOTO]

loader