Zamknij

Lara Gessler pokazała zniekształcone ciało po karmieniu. "Piersi kwadratowe. Ból straszny" [FOTO]

16.12.2021 13:56

Lara Gessler podzieliła się wyznaniem na temat karmienia piersią. Córka Magdy Gessler opublikowała intymne zdjęcie ukazujące zmiany, jakie zaszły w jej ciele w okresie laktacji. Mama rocznej Neny ma za sobą bolesne przeżycia. 

Lara Gessler
fot. Instagram:@lara_gessler

W grudniu Lara Gessler wzięła drugi ślub z Piotrem Szelągiem. Uroczystość odbyła się w Zakopanem i tym razem miała huczny charakter. Na weselu bawili się m.in. Magda Gessler, Tadeusz Müller i zaprzyjaźnione gwiazdy. Jak wyznała w ostatnim Q&A Lara był to ślub humanistyczny, a ceremonię poprowadził znany z "Azji Express" Piotr Czaykowski. 

Pierwszy ślub był cywilny. Chcieliśmy dopiąć te formalności przed porodem. Nie było na nim naszych bliskich. Nawet mojej mamy, bo dostaliśmy termin poza Warszawą i to jakimś cudem. Dla nas to ten ślub teraz był tym pierwszym. Z ludźmi, którzy nas kochają i dobrze nam życzą - wyjaśniła internautom córka Magdy Gessler. 

Do pierwszego ślubu Lara poszła będąc w zaawansowanej ciąży. Kilka dni później na świecie pojawiła się Nena. Lara Gessler mówiła, że rodziła córkę siłami natury i nie korzystała ze znieczulenia. 32-latka zdecydowała się karmić dziecko piersią i choć był to dla niej niezwykły czas bliskości, wspomina, że musiała się mierzyć z bólem i przykrymi dolegliwościami fizycznymi. 

Lara Gessler pokazała piersi po okresie karmienia Neny

W ostatnim Q&A obserwatorki chętnie pytały Larę Gessler o kwestie związane z karmieniem małej Neny. Jedna z internautek chciała wiedzieć, jak 32-latka zniosła zakończenie laktacji. W odpowiedzi Lara wstawiała zdjęcie swojego biustu, który wyraźnie zmienił kształt, i opisała cierpienie, z jakim musiała się zmagać. 

To było okropnie trudne. Piersi kwadratowe. Ból straszny. Emocjonalnie, hormonalnie i fizycznie ciężkie. Minimalnie odciągałam mleko do poczucia ulgi. Piłam szałwię, robiłam okłady, ale 2 tygodnie to schodziło - wyznała gwiazda.

Jednak fizyczne niedogodności nie sprawiły, że Lara zniechęciła się do kolejnej ciąży. W jednym z wywiadów właścicielka cukierni Słodki Słony zapewniła, że w temacie macierzyństwa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. 

Joanna Opozda aktorką roku. Na gali pokazała ciążowe krągłości. "Afrodyta" [FOTO]

lara gessler 3
fot. Instastories:@lara_gessler
lara gessler
fot. Instastories:@lara_gessler