Obserwuj w Google News

Lara Gessler pokazała urocze wideo. Jej córka skończyła sześć miesięcy [WIDEO]

1 min. czytania
20.04.2021 08:59

Lara Gessler jest szczęśliwą i dumną mamą córeczki Neny. Dziewczynka skończyła właśnie sześć miesięcy. Lara pochwaliła się na Instagramie uroczym filmikiem, który skradł serca fanów.

Lara Gessler
fot. Viphoto/ East News

Lara Gessler w październiku 2020 roku po raz pierwszy została mamą wyczekanej córeczki. Nena skończyła właśnie sześć miesięcy, a dumna mama z tej okazji pokazała uroczy filmik, który podbił serca fanów.

Zobacz też:  Lara Gessler nie ma na imię Lara. Jak naprawdę nazywa się córka Magdy Gessler?

Lara Gessler pokazała urocze wideo. Jej córka skończyła sześć miesięcy [WIDEO]

"Ta maluszka kończy dziś 6 miesięcy. Dziękuję Piotr Szeląg za najpiękniejsze pół roku w moim życiu" - napisała Lara na Instagramie.

Pod postem zaroiło się od ciepłych słów fanów. "Śliczna", "cudaczek mały", "cud miód" - zachwycali się. Wideo skomentowała również dumna babcia - Magda Gessler.

"Nieskończenie kochany obrazek. Ukochane moje cudo. Lara, jesteś najwspanialszą mamą, Piotrze a ty obłędnym tatą" - skomentowała Magda Gessler.

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" nie ukrywała radości, gdy dowiedziała się, że jej córka Lara jest w ciąży. Gessler otwarcie mówiła, iż nie może doczekać się momentu, gdy zostanie babcią. Odkąd Nena jest na świecie, Magda Gessler chętnie komentuje jej zdjęcia i na każdym kroku zachwyca się wnuczką.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET