Zamknij

Lara Gessler oferuje pracę osobom z Ukrainy. Córka Magdy Gessler zamieściła ogłoszenie [FOTO]

04.03.2022 15:15

Lara Gessler zaangażowała się w pomoc uchodźcom z Ukrainy i ma dla nich konkretną ofertę. Córka Magdy Gessler prowadząca cukiernię "Słodki Słony" chętnie da pracę osobom znającym się na cukiernictwie lub gotowaniu.

Lara Gessler
fot. Instagram:@lara_gessler

Agresja Rosji na Ukrainę poruszyła serca tysięcy Polaków, w tym gwiazdy show-biznesu, które włączyły się do pomocy. Część z nich angażuje się w zbiórki i przyjmuje pod swój dach uchodźców. Są też i tacy, którzy są w stanie zapewnić potrzebującym możliwość zarobku. Lara Gessler ogłosiła w sieci, że chętnie da pracę osobom z Ukrainy.

32-letnia córka Magdy Gessler jest z wykształcenia cukiernikiem. Od kilku lat prowadzi warszawską cukiernię "Słodki Słony", gdzie czuwa nad przygotowywaniem oryginalnych wypieków. Niedawno Lara miała okazję stworzyć specjalne menu dla pięciogwiazdkowego hotelu w Szklarskiej Porębie. Do tego realizuje różne projekty m.in. stworzyła Pracownię Kulinarną, w ramach której przeprowadza warsztaty gotowania i uczy mądrego podejścia do kuchni. 

Lara Gessler oferuje pracę uchodźcom z Ukrainy 

Właścicielka "Słodki Słony" chciałaby pomóc przybyszom z Ukrainy, oferując im pracę w swoim zakładzie. Lara poszukuje przede wszystkim osób z doświadczeniem w cukiernictwie oraz znających się na gotowaniu, nie muszą być to jednak zawodowi kucharze. 

Kochani, jeśli wiecie, że ktoś z Ukrainy szuka pracy w Warszawie, a ma doświadczenie w cukiernictwie lub na kuchni (może być to pani, która dobrze gotuje, niekoniecznie zawodowa kucharka), to koniecznie zgłaszajcie się do mnie - przekazała Lara Gessler. 

gessler lara
fot. Instastories:@lara_gessler
Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official