Zamknij

Lara Gessler nie planuje ochrzcić córki. Co na to Magda Gessler?

01.09.2021 14:54

Lara Gessler już jakiś czas temu przyznała, że nie planuje ochrzcić swojej córki. Podobną decyzję podejmuje w Polsce coraz więcej młodych mam, które nie chcą łączyć wychowania swoich dzieci z naukami Kościoła katolickiego. Teraz swoje zdanie w tym temacie wyraziła babcia małej Neny, Magda Gessler.

Lara Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Lara Gessler w ubiegłym roku została mamą. Córka znanej restauratorki Magdy Gessler i jej mąż Piotr Szeląg powitali na świecie pierwszą córeczkę Nenę. Gwiazda chętnie dzieliła się okresem ciąży oraz początkami macierzyństwa w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie. Jeszcze zanim jej pociecha przyszła na świat, Lara Gessler zdradziła, że nie planuje organizowania baby shower ani chrztu.

- Nie planujemy też chrzcin. Jeśli zdecydujemy się świętować, to po prostu spontanicznie zaprosimy przyjaciół i rodzinę - wyznała.

Lara Gessler nie ochrzci córki. Magda Gessler komentuje

Decyzja Lary Gessler spotkała się z mieszanymi reakcjami internautów. Część z nich chwaliła wybór młodej mamy, inni natomiast krytykowali, twierdząc, że powinna umożliwić córce dołączenie do Kościoła katolickiego. Teraz swoim zdaniem na temat decyzji córki podzieliła się Magda Gessler - babcia małej Neny. Słynna restauratorka przyznała, że nie wtrąca się w wychowywanie wnuczki.

- Lara mi nie pozwala. Ona uważa, zresztą tak jak ja, że dziecko jest jej i pierwszą część życia powinno poznać rodzinę, ale głównie powinno być z rodzicami. I tak to się dzieje. Bardzo ją za to szanuję. Najbardziej mnie wzrusza jako mama, bo jest najpiękniejszą, najwspanialszą i najmądrzejszą mamą na świecie - powiedziała w rozmowie z "Jastrząb Post".

Magda Gessler dodała, że nie narzuca córce swojej opinii, jeśli chodzi o chrzest małej Neny.

- W ogóle się nie wtrącam w tej sprawie. Jeżeli mnie zapyta, to jej doradzę - wyjaśniła gwiazda.

Zgadzacie się z takim podejściem?