Zamknij

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub! Na weselu w Zakopanem bawiły się gwiazdy [FOTO]

10.12.2021 22:51

Lara Gessler wzięła drugi ślub z Piotrem Szelągiem. Małżonkowie złożyli przysięgę w Zakopanem w towarzystwie rodziny Gesslerów i zaprzyjaźnionych gwiazd. Pierwsze zdjęcia z uroczystości opublikował na Instagramie Tadeusz Müller. 

Ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga
fot. Instagram:@tadeusz_muller

Lara Gessler i Piotr Szeląg pobrali się jesienią 2020 roku. Parę dni później córka znanej z "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler i warszawski prawnik powitali na świecie pierwsze dziecko - córkę Nenę. Uroczystość miała jednak skromny charakter, a młodej parze towarzyszyły tylko osoby z bliskiego otoczenie. Na ślubie zabrakło Magdy Gessler, która w tamtym czasie przebywała za granicą. 

Lara poszła do pierwszego ślubu będąc w zaawansowanej ciąży. Miała na sobie minimalistyczną białą sukienkę, której cena jak się okazało nie przekraczała 300 złotych. Kreację ciężarnej gwiazdy, jak i nietypową stylizację pana młodego, można było podziwiać w sesji ślubnej, która ukazała się na Instagramie. W pierwszą rocznicę ślubu fani pary mieli okazję obejrzeć niepublikowane dotąd fotki z tamtego dnia. 

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub 

Okazuje się, że małżonkowie nie powiedzieli wówczas ostatniego słowa. W piątkowy wieczór na Instastories Tadeusza Müllera pojawiły się zdjęcia z drugiego ślubu Lary Gessler i Piotra Szeląga. Córka szefowej "Kuchennych rewolucji" ponownie złożyła przysięgę swojemu małżonkowi, lecz tym razem uroczystość odbyła się w luksusowym hotelu Nosalowy Resort & SPA w Zakopanem, gdzie oprócz członków rodziny bawiły się zaprzyjaźnione z parą gwiazdy.

Lara Gessler miała na sobie piękną białą suknię o prostym kroku i welon w stylu lat 20., zaś Piotr Szeląg - zestaw z beżową marynarką i czarnymi spodniami oraz muchą. Magda Gessler przybyła zaś okryta puszystym białym futrem. 

Małżonkowie przysięgli sobie miłość w zimowej scenerii na tle ośnieżonego lasu, przy zapalonych świecach. Mistrzem ceremonii został Piotr Czaykowski, przyjaciel Lary znany z programu "Azja Express". Wśród gości pojawili się m.in. Mateusz Gessler, Robert Kupisz, Natalia Klimas, Krzysztof "Jankes" Jankowski i Tadeusz Müller z Małgorzatą Downar. 

Zobaczcie pierwsze zdjęcia z drugiego ślubu Lary Gessler i Piotra Szeląga w Zakopanem. 

lara gesler
fot. Instastories:@tadeusz_muller
lara gessler 2
fot. Instastories:@tadeusz_muller
dfggf2222
fot. Instastories:@jagoda.malgorzata
fgthth
fot. Instastories:@jagoda.malgorzata
jge
fot. Instastories:@jagoda.malgorzata
fge
fot. Instastories:@jagoda.malgorzata
lara gessle 3
fot. Instastories:@tadeusz_muller
piotr czaykowski
fot. Instastories:@piotrczaykowski
lara gessler 4
fot. Instastories:@lara_gessler
loader