Zamknij

Lara Gessler chwali się ciążowym brzuszkiem. Fani zachwyceni. "Bije od Ciebie szczęście"

Anna Skalik
06.04.2022 16:29

Lara Gessler ogłosiła niedawno, że wraz z Piotrem Szelągiem wyczekują pojawienia się na świecie swojego drugiego dziecka. Córka Magdy Gessler pochwaliła się nowym zdjęciem, na którym eksponuje ciążowy brzuch.

Lara Gessler
fot. Instagram/Lara Gessler/screen

Lara Gessler jest w ciąży, o czym przed kilkoma dniami poinformowała swoich fanów. Na Instagramie córka Magdy Gessler pokazała krótkie, urocze wideo, na którym chwyta się za okrągły, ciążowy brzuch. Dla wszystkich obserwatorów znawczyni kulinariów było to spore zaskoczenie, ale wszyscy od razu pospieszyli z gratulacjami. Teraz Lara postanowiła zaprezentować swój brzuch w pełnej okazałości. Zrobiła to przy okazji gali magazynu Elle.

Zobacz także: Weronika Marczuk ujawniła, ile razy starała się o zajście w ciążę. Smutne wyznanie gwiazdy

Lara Gessler pokazuje ciążowy brzuch w obcisłej sukience. Fani zachwyceni

Na Instagramie Lara Gessler zaprezentowała fanom jedno ze zdjęć, jakie wykonano jej podczas gali magazynu Elle. Pojawiło się na niej wiele znanych osób, ale z pewnością Lara przykuwała uwagę. Przyszła w długiej, kobiecej sukni z długim rozporkiem i głębokim dekoltem na plecach. W oczy rzucał się oryginalny wzór kreacji, a także... zaokrąglony brzuszek ciążowy, opięty przez sukienkę.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od osób, które są zachwycone wyglądem Lary. Zgodnie twierdzą, że córka Magdy Gessler wprost promienieje.

Piękna kreacja i brzuszek ładny, trzymajcie się zdrowo i radośnie

Pięknie wyglądasz.

Lara po prostu wyglądasz cudownie, pozamiatałaś!

Zachwycasz - piszą oczarowani internauci.

Nie zabrakło też komentarza od Magdy Gessler.

Jaka piękna...Ty moja wyjątkowa, samodzielna, dzielna!!! Kochana i czujna i czuła córeczko - napisała restauratorka.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET