Zamknij

Wokalista N Sync i jego mąż zostali ojcami bliźniąt. "A teraz powiedzcie, jak zmienić pieluchę?" [FOTO]

15.10.2021 17:32

Lance Bass, były wokalista N Sync, i jego mąż Michael Turchin zostali rodzicami bliźniąt. Panowie podzielili się radosną nowiną na Instagramie, publikując akty urodzenia swoich pociech. Dzieci noszą imiona Violet i Alexander. 

Lance Bass z N'Sync z mężem
fot. Gilbert Flores/Broadimage/EAST NEWS

Lance Bass był członkiem popularnego amerykańskiego boysbandu N Sync, w którym śpiewał także Justin Timberlake. Wokalista odniósł z grupą światowy sukces, a po rozwiązaniu zespołu założył własną wytwórnię płytową i realizował się jako producent muzyczny. Występował także jako wokalista, grał w filmach i brał udział w programach rozrywkowych, m.in. amerykańskim "Tańcu z gwiazdami". W 2016 roku został prowadzącym randkowego reality show dla gejów "Prince Charming".

W 2006 roku w prasie ukazały się zdjęcia Bassa bawiącego się w gejowskim klubie razem z ówczesnym partnerem. Wkrótce piosenkarz potwierdził, że jest homoseksualistą. W 2014 roku piosenkarz wziął ślub z malarzem Michaelem Turchinem. Uroczystość była transmitowana w telewizji kablowej w specjalnym programie "Lance Loves Michael: The Lance Bass Wedding". Od tamtej pory małżonkowie chętnie dzielą się szczegółami swojego związku w mediach społecznościowych. 15 października z dumą obwieścili, że zostali rodzicami bliźniąt. 

Lance Bass z N Sync i Michael Turchin zostali rodzicami bliźniąt

Bass i Turchin od początku nie ukrywali, że pragną mieć dzieci. W tym celu postanowili wynająć surogatkę i zapłacić za procedurę in vitro. W październiku na świat przyszły bliźnięta: Violet Betty i Alexander James. Były gwiazdor N Sync i jego mąż nie posiadają się ze szczęścia. 

Małe smoki już są! Nie potrafię wyrazić, jak ogromną czuję miłość. Dziękuję za wszystkie życzenia. To wiele znaczy. A teraz powiedzcie, jak zmienić pieluchę??! Ahhhhhhhh! - napisał na Instagramie Lance Bass. 

Z kolei Michael Turchin ma nadzieję, że Violet i Alexander będą ze sobą równie zżyci jak on ze swoją siostrą. 

Mam nadzieję, że polubią się wzajemnie. Lubię moją siostrę, byliśmy najlepszymi przyjaciółmi i to było piękne dzieciństwo - zawsze miałem przy sobie najlepszego przyjaciela. Nigdy się nie nudziłem. Taka bliska relacja z rodzeństwem jest bardzo rzadka. To po prostu wyjątkowy związek. Jestem niezwykle podekscytowany - wyznał.

W komentarzach sypią się gratulacje oraz życzenia szczęścia dla świeżo upieczonych tatusiów i ich pociech. 

Prince Charming Polska: znamy uczestników randkowego show dla gejów w TVN. Jak wyglądają? [FOTO]

loader