Zamknij

Kwaśniewska wzruszyła się na wizji. Poruszyła ją historia Eweliny Bator, partnerki Żory Korolyova

Sylwia Wamej
23.03.2022 09:32

Ola Kwaśniewska niemal popłakała się w programie "Miasto Kobiet", gdy usłyszała historię Eweliny Bator, partnerki zmarłego Żory Korolyova. Bator opowiedziała m.in. o związku z tancerzem. Nie zabrakło pięknych wspomnień.

Ola Kwaśniewska i Ewelina Bator
fot. Instagram.com/ Ewelin Bator/ Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska jest współprowadzącą program "Miasto Kobiet" na antenie TVN Style. Córka prezydenta porusza czasem trudne tematy razem z zaproszonymi gośćmi. Tym razem w programie gościła Ewelina Bator, partnerka zmarłego w grudniu Żory Korolyova. W grudniu 2021 roku tancerz zmarł w wyniku zapalenia mięśnia sercowego. Tancerz "Tańca z gwiazdami" osierocił 10-letnią córkę z poprzedniego związku oraz pozostawił partnerkę, z którą spędził ostatnie pięć lat.

Zobacz też: Żora Korolyov nie żyje. Córka pożegnała zmarłego tatę. "Nigdy o tobie nie zapomnę"

Kwaśniewska wzruszyła się na wizji. Poruszyła ją historia Eweliny Bator, partnerki Żory Korolyova

Ewelina Bator w programie "Miasto kobiet" podzieliła się historią związku z ukochanym Żorą. W rozmowie z Marzeną Rogalską i Olą Kwaśniewską wróciła wspomnieniami do związku z Żorą.

"Z każdych zakupów, z których Żoruś wracał, przychodził zawsze z jakimiś małymi tulipanami. A ja głupia czasem krzyczałam na niego: "No, ile już tych kwiatów!". Teraz każde zakupy kończę małym bukietem tulipanów" - powiedziała Ewelina.

Nie zabrakło opowieści o drobnych gestach, które rozczulały Bator.

"Nigdy nie zrobiłam sobie kawy, zawsze on to robił. Nawet, jak wychodził wcześniej niż ja, to szykował mi mleko, kapsułkę i karteczkę z napisem: "Pysznej kawy, kochanie". Mam bardzo dużo kartek od niego, pięknych i krótkich wyznań miłości. Wszystkie oprawiłam w ramkę" - powiedziała Bator. Nic dziwnego, że opowieść Eweliny poruszyła prowadzącą Olę Kwaśniewską, która uroniła łzy wzruszenia.

Aktorka wciąż udostępnia w sieci wpisy, które upamiętniają zmarłego partnera. Ostatnio opublikowała poruszający wpis, w którym po raz kolejny wspomniała o ukochanym, gdzie dostała od niego pewien znak.