Obserwuj w Google News

Gessler skrytykowana po "Kuchennych rewolucjach". "Gdzie jest sanepid?!". Widzowie są zniesmaczeni

2 min. czytania
06.08.2021 20:02
Zareaguj Reakcja

Magda Gessler łamie zasady higieny w "Kuchennych rewolucjach"? Widzowie są oburzeni jej zachowaniem w nagraniu z nowego odcinka. W komentarzach posypały się krytyczne uwagi i prośby o reakcję sanepidu. Internauci podkreślają, że gwiazda robi to już nie pierwszy raz. 

Magda Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Magda Gessler od lat jest gwiazdą programu "Kuchenne rewolucje", w którym próbuje zmieniać polską gastronomię. Słynna restauratorka co odcinek pokazuje, że nie ma litości dla byle jakiego jedzenia, tanich i naszpikowanych chemią produktów oraz dyletanctwa w prowadzeniu kuchni. Jeśli dania smakują podle, w najlepszym wypadku kończą odstawione na bok i wyplute w chusteczkę, a w najgorszym - lądują z hukiem na podłodze.

Gessler nie toleruje również starych, wysłużonych garnków - te również wymiata z szafek z siłą tornada, ale nade wszystko wyczulona jest na brud i łamanie zasad higieny. Gwiazda ma w zwyczaju nie rozpoczynać pracy, gdy zaplecze lepi się od zaschniętego oleju, a na sali zalegają warstwy kurzu i okruchów. Nieraz zdarzało się, że warunki w lokalu były tak fatalne, że restauratorka miała ochotę przerwać "Kuchenne rewolucje" i wezwać sanepid. 

Redakcja poleca

Kuchenne rewolucje: Magda Gessler pod ostrzałem 

Magda Gessler po głośnej awanturze z aktywistą w Karpaczu znowu musiała zmierzyć się z ostrymi atakami. Tym razem burzę wywołało jej zachowanie w kuchni podczas kręcenia "Kuchenny rewolucji". Internautom nie spodobał się fakt, że w trakcie przygotowywania kolacji słynna restauratorka pracowała z rozpuszczonymi włosami i dotykała fryzury, robiąc potrawę. Nie zabezpieczyła też rąk. 

Dotyka Pani włosów, a potem nakłada na talerz. Fuj! A takie to niby wszystko profesjonalne. Pewnie nie raz włos w talerzu pływał. Powinny być takie włosy chociaż spięte, a nie mówię już o czepku.

Gdzie jest Sanepid??!! Zero higieny, żadnej ochrony na włosach, żadnych rękawiczek na dłoniach, włosy fruwają w powietrzu i to jest przekaz na całą Polskę? Obrzydliwe - grzmieli komentujący. 

Internauci zwrócili uwagę, że gwiazda regularnie nie wkłada czepka i rękawiczek na planie "Kuchennych rewolucji". Część negatywnych komentarzy miała jednak zostać usunięta przez restauratorkę, o czym poinformowali śledzący wątek obserwatorzy. Prawda w oczy kole - komentują uszczypliwie nerwowe zachowanie Gessler. 

Was też zniesmaczyła ta scena?