Zamknij

Kuba Wojewódzki we wzruszających słowach wspomina Annę Przybylską w rocznicę jej śmierci [FOTO]

05.10.2020 11:19

Kuba Wojewódzki postanowił uczcić pamięć zmarłej przed sześcioma laty Anny Przybylskiej. Showman opublikował archiwalne zdjęcie, które okrasił pięknymi słowami.

Kuba Wojewódzki
fot. Piotr Molecki/ East News

Kuba Wojewódzki bardzo przeżył odejście Anny Przybylskiej. Showman w szóstą rocznicę śmierci gwiazdy opublikował archiwalne zdjęcie z serialu "Złotopolscy", w którym grała. Nie zabrakło też poruszających słów.

"Poznaliśmy się dawno, dawno temu, gdy grała w serialu Złotopolscy. Uwodziła wszystkich tym, że nie uwodziła nikogo. Przewracała oczami, a nam przewracały się serca" - napisał Kuba Wojewódzki.

Zobacz także:Anna Przybylska zmarła 6 lat temu. Niepublikowane zdjęcie trafiło do sieci [FOTO] 

Kuba Wojewódzki wspomina Annę Przybylską w szóstą rocznicę śmierci. Pokazał archiwalne zdjęcie [FOTO]

Pod postem Fani komentowali zdjęcie, wspominając Annę Przybylską. Wielu z nich wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią aktorki. "Piękne słowa Kubuś napisałeś. Ania była sobą, nikogo nie udawała, zdolna, mądra i przepiękna", "Panie Kubo, dziękuje za Ren post. To była i jest wielka strata, która boli do dzisiaj. Nie znałam Pani Ani osobiście, ale nadal odczuwam tę pustkę, jak po stracie kogoś bliskiego.

Do dziś odwiedzam grób Pani Ani i serce pęka. Pamietam jak Gdynia pięknie żegnała Panią Anię, a ja niestety nie dałam rady wziąć z tym udziału, żeby być i się pożegnać (byłam w 8 miesiącu ciąży). Po kilku latach wyszła biografia Pani Ani, kupiłam, ale do tej pory nie jestem w stanie jej przeczytać. Żadna śmierć osoby publicznej nie wzbudziła we mnie poczucia niesprawiedliwości i bólu, to jest dowodem, jak wielką charyzmę miała w sobie Pani Ania. Za szybko odeszła" - piszą fani. Liczne komentarze pod postem Wojewódzkiego świadczą, jak bardzo lubianą aktorką i osobą była Anna Przybylska.

Anna Przybylska chorowała na raka trzustki. Pod koniec lipca 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki w gdańskiej klinice. Leczyła się również w Szwajcarii. Zmarła 5 października 2014 roku. Zostawiła trójkę dzieci: Córkę Oliwię oraz dwóch synów: Szymona i Jana.

loader

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl